dowolna

Działki na sprzedaż Szczecinek - Oferty sprzedaży działek

22 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

22 ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka siedliskowa uzbrojona Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

381 872 zł13 168 m² 29 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicze siedlisko pod Szczecinkiem 1,3 ha bezpośrednio od właściciela! Lokalizacja: marcelin, obręb 0115, gmina Szczecinek Powierzchnia: 13 168 m (działki nr 216/45 i 216/46) Cena: 29 zł/m.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka siedliskowa przy lesie Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

563 244 zł17 068 m² 33 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicze siedlisko pod Szczecinkiem 1,7 ha bezpośrednio od właściciela! Lokalizacja: marcelin, obręb 0115, gmina Szczecinek Powierzchnia łącznie: 17 068 m (działki nr 216/42, 216/43.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Czarnobór

Szczecinek,zachodniopomorskie

650 000 zł23 534 m² 27,62 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Działka nad jeziorem, 2,35 ha, szczecinek Działka o pow. 2,35 ha nad jeziorem Leśnym w Szczecinku. Teren posiada aktualny Plan Zagospodarowania Przestrzennego z zapisami: 2us - teren sportu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Czarnobór

Szczecinek,zachodniopomorskie

332 000 zł23 534 m² 14,11 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czarnobór - 2,3534 ha - nad jeziorem leśne. Pięknie położona działka (tereny sportu i rekreacji) położona w granicach administracyjnych miasta Szczecinka w sąsiedztwie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wypoczynkowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W poszukiwanej lokalizacji W szczecinku. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku, w obrębie Trzesieka, przy ulicy Wypoczynkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Obrońców Westerplatte

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł1 102 m² 136,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana położona na osiedlu nowych domów. Na sprzedaż działka budowlana nr 25/36 o powierzchni 1102 m2, położona na nowo powstającym osiedlu domów jednorodzinnych.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

80 180 zł844 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W szczecinku przy ul. Spacerowej. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane, które zostaną wydzielone z działki nr 360/7, położone w obr. Trzesieka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Trzesiecka

Szczecinek,zachodniopomorskie

165 000 zł1 017 m² 162,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W szczecinku, w obrębie trzesieka. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 4/25 o pow. 1017 m2, położoną w Szczecinku przy ulicy Trzesieckiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

169 000 zł1 476 m² 114,50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działka budowlana na świątkach. Szczecinek ul. Akacjowa. Na sprzedaż działka budowlana nr 2/4 o pow. 1476 m2, położona w prestiżowej dzielnicy Szczecinka, pod lasem. W miejscowym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

77 500 zł1 548 m² 50,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone pod szczecinkiem, w pięknym otoczeniu, pod lasem, ok. 500 M od jezioro wilczkowo. Janowo, obr. Mosina, gmina szczecinek. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Tulipanowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

990 000 zł1 823 m² 543,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z rozpoczętą budową I pięknym widokiem. Szczecinek, ul. Tulipanowa. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1823 m2, o wymiarach ok. 38m x 48m, z rozpoczętą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Miodowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

70 000 zł1 552 m² 45,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowlana położona na osiedlu Raciborki. Szczecinek, ulica Miodowa. Oferujemy sprzedaż działki budowlanej z przeznaczeniem pod zabudowę mieszkaniową, mieszkaniowo - usługową lub usługi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szarych Szeregów

Szczecinek,zachodniopomorskie

165 500 zł1 502 m² 110,19 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Działki budowlane, położone przy ulicy szarych szeregów. Atrakcyjna lokalizacja. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku przy ulicy Szarych Szeregów (raciborki). Działki.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

649 000 zł2 518 m² 257,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie! duża działka budowlana przy jeziorze trzesiecko. Szczecinek ul. Żeglarska. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 2 działek budowlanych nr 371/1.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

74 000 zł1 012 m² 73,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona blisko szczecinka. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną oznaczoną na mapie nr 15 (nr ewidencyjny 498/45) o pow. 1012 m2, bardzo ładnie położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Czwartaków

Szczecinek,zachodniopomorskie

109 000 zł1 632 m² 66,79 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana na osiedlu domów jednorodzinnych Szczecinek, ul. Czwartaków. Działka budowlana nr 46/6 o pow. 1632m2 położona na os. Raciborki w Szczecinku. W planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Turystyczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł1 159 m² 129,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana położona W szczecinku W poszukiwanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 374/2 o powierzchni 1159m2, położoną w Szczecinku, w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Trzesiecka

Szczecinek,zachodniopomorskie

165 000 zł1 017 m² 162,24 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana W szczecinku, w obrębie trzesieka. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 4/27 o pow. 1017 m2, położoną w Szczecinku przy ulicy Trzesieckiej. Działka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Rybacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

433 000 zł2 892 m² 149,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana Z bezpośrednim dostępem do jeziora wielimie. Marcelin gm. Szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 158/16 o pow. 2892 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wypoczynkowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W szczecinku W poszukiwanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku, w obrębie Trzesieka. W aktualnym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Wczasowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

330 000 zł1 448 m² 227,90 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trójkąt

Działka budowlana Z dużym budynkiem garażowym. Szczecinek, ul. Wczasowa. Oferujemy do sprzedaży działkę nr 37/2 o powierzchni 1448m2, zabudowaną budynkiem garażowym 3-stanowiskowym,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Turystyczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł1 159 m² 129,42 zł/m²

 

 

 

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 090 000 zł1 823 m² 597,92 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z rozpoczętą budową, z pięknym widokiem. Szczecinek ul. Tulipanowa. Oferujemy działkę z rozpoczętą budową domu mieszkalnego wg własnego, szczegółowo przemyślanego projektu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł1 476 m² 134,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena - 199 000 zł! piękna działka na świątkach. Szczecinek ul. Akacjowa. Działka budowlana nr 2/4 o pow. 1476 m2, położona w prestiżowej dzielnicy Szczecinka, pod lasem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Szarych Szeregów

Szczecinek,zachodniopomorskie

160 000 zł1 130 m² 141,59 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Atrakcyjna działka budowlana na peryferiach miasta - ul. Szarych Szeregów Powierzchnia: 1130 m2 Cena: 160 000 zł Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkową ofertą sprzedaży działki budowlanej,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Bugno

Szczecinek,zachodniopomorskie

95 000 zł1 155 m² 82,25 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Sprzedane! stronom gratulujemy transakcji! nowa cena - 95 000 zł. Działka budowlana na skraju miasta. Szczecinek, bugno. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr 1/12 o pow. 1155 m2, położoną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

799 000 zł2 518 m² 317,32 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Duża działka budowlana przy jeziorze trzesiecko! szczecinek ul. Żeglarska. Oferujemy nieruchomość składającą się z 2 działek budowlanych nr 371/1 i 371/2 o łącznej pow. 2518 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

92 000 zł707 m² 130,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker Oferujemy Państwu do sprzedaży działki budowlane objęte mpzp na nowo tworzącym się osiedlu domów jednorodzinnych. Działki znajdują się w obrębie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka inwestycyjna Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

209 375 zł62 500 m² 3,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedaży polecam działkę o powierzchni 6,25 ha. Lokalizacja około 30 km od Szczecinka. Jest to grunt rolny. Plan zagospodarowania na budowę wiatraków! Osoby zainteresowane nieruchomością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Orląt Lwowskich

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł2 861 m² 52,43 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 2861 m2, położoną na uboczu, w granicach administracyjnych miasta Szczecinek. To idealna oferta dla osób poszukujących przestrzeni na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka rekreacyjna, ul. Kaszubska

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 600 zł3 293 m² 75,80 zł/m²

 

Rodzaj działki:rekreacyjna

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiamy do sprzedaży działkę o powierzchni 3293 m2, położoną w obszarze objętym Miejscowym Planem Zagospodarowania Przestrzennego, dedykowaną pod zabudowę rekreacji indywidualnej. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

742 500 zł1 500 m² 495 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

W szczecinku, działka budowlana Z terenem zalesionym, przy jeziorze trzesiecko. Powierzchnia całkowita - 1500 m2, w tym; - działka budowlana - 1004 m2, - teren zalesiony przy jeziorze - 496 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Akacjowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł1 476 m² 149,05 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Piękna działka na świątkach szczecinek Ul. Akacjowa Działka budowlana nr 2/4 o pow. 1476 m2, położona w prestiżowej dzielnicy Szczecinka, pod lasem. W miejscowym planie zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Turystyczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł1 159 m² 129,42 zł/m²

 

 

 

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł1 159 m² 129,42 zł/m²

 

 

 

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 450 000 zł26 000 m² 55,77 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka przemysłowa w Szczecinku Pow -26000m2 Działka z możliwością zabudowy przemysłowej hale, magazyny, centrum logistyczne itp. Działka posiada przyłącze prądu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Kaszubska

Szczecinek,zachodniopomorskie

4 050 000 zł6 030 m² 671,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nieruchomość zabudowana na sprzedaż, blisko centrum Szczecinka Przedstawiamy do sprzedaży działkę o pow. 6030 m2 zabudowaną kompleksem budynków użytkowych o łącznej pow. 1701 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka przemysłowa, ul. Pilska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 950 000 zł6 996 m² 278,73 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Przedstawiamy do sprzedaży trzy działki o numerach 56/1, 57 i 58/1 o łącznej pow. 6996 m2 zabudowane budynkiem magazynowym, budynkiem magazynowym z częścią biurowo-socjalną oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 850 000 zł7 167 m² 258,13 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Oferta sprzedaży gruntu pod zabudowę mieszkaniową wielorodzinną o powierzchni 7167 m2 z rozpoczętą budową pierwszego budynku. Atuty nieruchomości: - lokalizacja: centrum miasta Szczecinek,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Pilska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 950 000 zł6 996 m² 278,73 zł/m²

 

 

 

Szczecinek,zachodniopomorskie

892 600 zł17 852 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta w sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Szczecinku. Wjazd na działkę odbywa się bezpośrednio z drogi krajowej nr 11.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij