dowolna

Mieszkania nad jeziorem Szczecinek - Lista z ogłoszeniami

37 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

37 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

255 000 zł72 m² 3 541,67 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się w bloku 3 piętrowym oddanym pod zamieszkanie w 2008 roku. Ilość pokoi: 3. Opis mieszkania: lokal na 3p., przedpokój 3,7m2, kuchnia -7,5m2, pokój (sypialnia) 13,8m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

170 000 zł48 m² 3 563,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie na ulicy polnej W szczecinku, pow. 47,70 M2. Mieszkanie 2 pokojowe+kuchnia+łazienka Z wc+przedpokój+loggia O pow. 11 M2., POŁOŻONE W SPOKOJNEJ OKOLICY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Sadowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

140 000 zł49 m² 2 839,18 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 2-pokojowe w Szczecinku przy ulicy Sadowej, 49m2 na I-piętrze, z balkonem i piwnicą. Bez pośredników Mieszkanie własnościowe o powierzchni 49,31m2 w samym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

74 m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie wymienione okna,instalacja,drewniane cyklinowane podłogi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze o powierzchni 44 m2 w budynku czteropiętrowym. Budynek po remoncie (ocieplenie, nowa elewacja) Dogodna lokalizacja umożliwia łatwe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Cena do negocjacji. Bez pośredników brak dodatkowych kosztów pośrednictwa! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe / kawalerka /, układ wnętrza funkcjonalnie rozplanowany przez projektanta, jasne i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

120 000 zł37 m² 3 230,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Bez pośredników brak dodatkowych kosztów pośrednictwa Niskie opłaty, czynsz: 220 zł (eksploatacja bieżąca, koszty zarządcy, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości stałych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem, ul. Sikorskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

178 000 zł82 m² 2 170,73 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1938

Atrakcyjna nieruchomość bezczynszowa

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

200 000 zł62 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienie mieszkanie na domek w Szczecinku lub w najbliższej okolicy lub sprzedam. Mieszkanie o pow 61,60 m2 na 4 piętrze na ul Budowlanych: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja i spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boh. Stalingradu

Szczecinek,zachodniopomorskie

159 000 zł96 m² 1 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe zgm-owskie 96m.I piętro w kamienicy, mieszkanie środkowe ,jedyne w kamienicy z balkonem, piece,wc,duża piwnica,komórka oraz garaż.Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł67 m² 3 714,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Okazja! Mieszkanie położone w dobrym punkcie, blisko do Centrum miasta, szkoła , sklepy , kościół,malowniczy park,prowadzący wkoło jeziora -odrębna własność - mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

130 000 zł46 m² 2 826,09 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Słoneczne, przytulne mieszkanie w ścisłym centrum uroczego Szczecinka (lasy, jeziora w okolicy), ul. Wyszyńskiego 18a, 45,6 m2, III piętro. 2 pokoje, łazienka z wc, kuchnia oddzielna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam mieszkanie na os.Zachód z ładnym widokiem na osiedle domkow jednorodzinnych mieszkanie spóldzielczo-własnościowe z KW 2 pokoje 51m2 duża łazienka która można łatwo przedzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

170 000 zł70 m² 2 444,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

mieszkanie własnościowe (wspólnota mieszkaniowa) 2-pokojowe, rozkładowe z dużą kuchnią i łazienką, słoneczne, na parterze, do remontu z przynależną piwnicą i przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elżbiety

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł41 m² 2 804,88 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1966

Dwupokojoe mieszkanie w centrum miasta w bezpośrdeniom sąsiedztie zabytkowego parku i jeziora. Wymieniona stolarka okiennna za wyjątkiem okna balkonowego. Budynek wiosną będzie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

240 000 zł63 m² 3 809,52 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie mieści się na ul. Wyszyńskiego 90 (II piętro)63 m2, 3 pokoje, ubikacja,łazienka,kuchnia i przedpokój (duża piwnica i strych)mieszkanie posiada wymienione,okna pcv parapety,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł77 m² 2 584,42 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe na pierwszym piętrze, w pełni opomiarowane, przestronne i słoneczne. Duży salon, 3 sypialnie (szafa w zabudowie), loggia, obszerny przedpokój. Wygodna słoneczna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jana Pawła II

Szczecinek,zachodniopomorskie

750 zł50 m² 15 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Mam do wynajęcia dwu pokojowe mieszkanie w centrum, nieumeblowane, cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Czaplinecka

Szczecinek,zachodniopomorskie

900 zł70 m² 12,86 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:nie

Wynajmę mieszkanie w domku jednorodzinnym, z osobnym wejściem, dwupokojowe, z kuchnią, łazienką i przedpokojem. Osobne wejście, do dyspozycji ogród. Powierzchnia 70m2, ulica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

76 m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

zamienię na domek jednorodzinny. Cena do uzgodnienia. Proszę o kontakt telefoniczny:  

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

155 000 zł45 m² 3 444,44 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie w centrum, okna pcv, nie wymaga wkładu finansowego, lub zamienię na większe 3-4 pok do II p.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiełły

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 800 zł74 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Okazyjnie! Bezpośrednio. Mieszkanie 3-pokojowe, w najnowszym budynku na osiedlu, na czwartym piętrze, w pełni opomiarowane, przestronne i słoneczne. Duży salon, 2 sypialnie, duży balkon,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

175 000 zł52 m² 3 365,38 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Mieszkanie o pow. 51,61 m2, położone na III piętrze, w ścisłym centrum miasta, na deptaku, składające się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc, przedpokoju i balkonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, salon z aneksem kuchennym, mozliwosc dzierzawy garazu od zgm w podworku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł82 m² 3 597,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe na parterze blisko centrum, przed domem ogródek i parking. Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja hydrauliczna, elektryczna i gazowa. Drewaniane podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł97 m² 2 319,59 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4-pokojowe w zabytkowej kamiennicy (97m2) przy ulicy Wyszyńskiego; i piętro; kuchnia zabudowana; w łazience kafelki, natrysk, wanna; w pokojach gładź, podłogi cyklinowane;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł75 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Mieszkanie 4 pokojowe na osiedlu zachód W szczecinku. Przedmiotem oferty jest mieszkanie o pow. 75 m2, położone na II piętrze, środkowe, składające się z: dużego słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Jagiełły

Szczecinek,zachodniopomorskie

219 000 zł73 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Bezpośrednio. Mieszkanie 3-pokojowe, na czwartym piętrze, w pełni opomiarowane, przestronne i słoneczne. Duży salon, 2 sypialnie, duży balkon, dwa obszerne przedpokoje (szafa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie posiada balkon, piwnicę, okna białe pcv z roletami. Czynsz ok. 210zł. Mieszkanie ładne, ciepłe, zadbane nie wymagające remontu. W pobliżu szkoła, przedszkole,sklep Netto.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Elżbiety

Szczecinek,zachodniopomorskie

128 000 zł33 m² 3 878,79 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

bardzo dobra lokalizacja, dobry układ pomieszczeń

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ma balkon,piwnicę, okna białe pcv z roletami. Czynsz ok. 210zł. Mieszkanie ładne, ciepłe, zadbane nie wymagające remontu. Blok ocieplony,centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł67 m² 3 731,34 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Pilnie sprzedam mieszkanie w Szczecinku przy ul. Wodociągowej. 2 piętro, 3 pokoje, 67 m2. Nie wymaga remontu. Cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

110 000 zł33 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przytulne, zadbane mieszkanie w ocieplonym bloku. Podłogi panele, duży balkon (logia)

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Lwowska

Szczecinek,zachodniopomorskie

160 000 zł50 m² 3 200 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

W pobliżu kościół, sklepy, poczta, przedszkole, szkoły. Mieszkanie słoneczne. Spokojni lokatorzy w klatce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Szczecinek,zachodniopomorskie

285 000 zł95 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1904

Posiadam do sprzedania atrakcyjne mieszkanie w centrum Szczecinka (ulica Ordona).Jest to ceglana kamienica z nowym dachem. Położona jest po przeciwnej stronie jeziora i parku. Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

149 000 zł54 m² 2 759,26 zł/m²

 

Piętro:parter

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w czterorodzinnym szeregowcu,podpiwniczone (piwnica 36m2 o wysokości 2,7m dokładnie pod mieszkaniem - możliwość zrobienia schodów z pokoju i adaptacji np.na sypialnię.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Ordona

Szczecinek,zachodniopomorskie

285 000 zł95 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1905

Atrakcyjne położenie (centrum miasta, park, jezioro). Rozkładowe, wysokie. Oryginalne, odrestaurowane, drewniane drzwi i podłogi. Kominek. Wymienione instalacje(wodkan i grzewcze) oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

120 000 zł36 m² 3 333,33 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1985

Płytki na ścianach i podłodze w łazience i kuchni. Gładzie na ścianiach w pokojach i kuchni. Wysoki parter, blok szsm ocieplony. Blisko park i jezioro ok. 200m. Blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł85 m² 2 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam. Przestronne, pięknie wyremontowane, kafelki, gładź. Duża widna kuchnia, duża łazienka i wc. Dwa osobne wejścia. Spokojna okolica. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

230 000 zł67 m² 3 432,84 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Sprzedam mieszkanie w Szczecinku przy ulicy Wodociągowej, w dobrym punkcie komunikacyjnym, powierzchnia 67,2m2 - 3 pokoje, II piętro, dwie piwnice, duży balkon, gładzie, panele, okna pcv.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Szczecinek,zachodniopomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie Sprzedam mieszkanie.( 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka) Mieszkanie spóldzielcze własnościowe(SZSM); 37m2- IV piętro Ma balkon,piwnicę, okna białe PCV z roletami. Czynsz ok. 210zł.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij