dowolna

Mieszkania wyremontowane Szczecinek - Oferty sprzedaży i wynajmu

17 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

17 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Warszawska

Szczecinek,zachodniopomorskie

325 000 zł59 m² 5 480,61 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1980

Oferuję! Mieszkanie, środkowe,ciepłe z pełnym wyposażeniem i garażem 59,3x5481zł/m2 325,000zł Sprzedam przestronne mieszkanie 3 pokojowe rozkładowe 59,3m2 środkowe z zasobów Sz.S.M.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

350 zł27 m² 12,96 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:-

 

Umeblowane:tak

Mam do wynajęcia jasną, dogodnie położoną kawalerkę w Szczecinku przy ul. Mierosławskiego. Kawalerka znajduje się na parterze w 4 piętrowym bloku. Mieszkanie do wynajęcia od zaraz,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

139 500 zł38 m² 3 671,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe W szczecinku, 2 pokojowe, IV piętro, 38 M2. Mieszkanie jest słoneczne, po kapitalnym remoncie, aneks kuchenny Z nowoczesną kuchnią pod zabudowę + sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

149 000 zł63 m² 2 365,08 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Atrakcyjne mieszkanie 63 m.po remoncie o wielkim potencjale! Bez posrednika.Lokal znajduje sie w 2 piętrowej kamienicy przy ul. Wiśniowej. Wszędzie gładzie gipsowe na podłogach oryginalne,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

189 000 zł70 m² 2 700 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Lokal mieszkalny o pow. 69,81 m2, składający się z 3 pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Mieszkanie po gruntownym remoncie w 2010 r. (nowe tynki, okna, co, drzwi, panele.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

95 000 zł26 m² 3 715,29 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po remoncie - okna pcv, ściany gładź biała; wc, łazienka i kuchnia - glazura. Podłogi - panele (pokój, przedpokój), płytki (kuchnia, łazienka, wc). Niski czynsz; możliwa niewielka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

240 000 zł61 m² 3 934,43 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 3 pokojowe (61 m2), wysoki parter, bezczynszowe, samodzielne rozliczenie co (mec - licznik gj), nowa instalacja co , okna pcv, podłogi - panele + wykładzina, dwa pokoje oraz łazienka - zabudowa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł60 m² 3 000 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

mieszkanie po remoncie, salon z aneksem kuchennym, mozliwosc dzierzawy garazu od zgm w podworku

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł82 m² 3 597,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 4 pokojowe na parterze blisko centrum, przed domem ogródek i parking. Po kapitalnym remoncie, wymieniona instalacja hydrauliczna, elektryczna i gazowa. Drewaniane podłogi.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł37 m² 3 108,11 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Ma balkon,piwnicę, okna białe pcv z roletami. Czynsz ok. 210zł. Mieszkanie ładne, ciepłe, zadbane nie wymagające remontu. Blok ocieplony,centrum

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł85 m² 2 117,65 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie sprzedam. Przestronne, pięknie wyremontowane, kafelki, gładź. Duża widna kuchnia, duża łazienka i wc. Dwa osobne wejścia. Spokojna okolica. Cena do negocjacji!

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Szczecinek,zachodniopomorskie

130 000 zł37 m² 3 513,51 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Pilnie Sprzedam mieszkanie.( 2 pokoje, widna kuchnia, łazienka) Mieszkanie spóldzielcze własnościowe(SZSM); 37m2- IV piętro Ma balkon,piwnicę, okna białe PCV z roletami. Czynsz ok. 210zł.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

132 000 zł34 m² 3 882,35 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Administrator budynku Zakład Obsługi Nieruchomości Waldemar Kubicki. Opłaty miesięczne ok 150zł Mieszkanie po kapitalnym remoncie (instalacja wodna, gazowa, co, elektryczna .) Ogrzewanie gazowe ze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Pileckiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

355 000 zł65 m² 5 433,95 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1915

Nowa niższa cena! przestronne mieszkanie Z ogródkiem, przy parku I jeziorze. Szczecinek ul. Pileckiego. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 65,33m2, położony na I piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 800 zł64 m² 27,95 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:-

3 pokojowe mieszkanie Z loggią szczecinek ul. Wodociągowa. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 64,40m2, położony na trzecim piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie po kapitalnym remoncie,.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij