dowolna

Mieszkania w nowym bloku Szczecinek - Oferty sprzedaży lub najmu

10 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

10 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Narutowicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

329 000 zł48 m² 6 872,78 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2022

Mieszkanie na nowym osiedlu, szczecinek, ulica narutowicza. Przedstawiamy Państwu do sprzedaży 2-pokojowe mieszkanie w stanie deweloperskim o pow. 47,87 m2. Mieszkanie posiada duży taras.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 700 zł56 m² 30,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Zachód ul. Karlińska "klonowy zakątek" Lokal mieszkalny o pow. 55,85 m2 położony na 3 piętrze ( winda) w budynku wybudowanym w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament dwupoziomowy, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 200 zł76 m² 15,79 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Umeblowane:nie

Witam, mam na wynajem piękne mieszkanie zlokalizowane na nowym osiedlu przy ul. Polnej. Jest to bardzo spokojna okolica, niedaleko parku i jeziora. Mieszkanie mieści się na 3cim piętrze. Jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Szczecinek,zachodniopomorskie

310 000 zł113 m² 2 743,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne i w dobrej lokalizacji 5 min od parku z jeziorem, w centrum Szczecinka, obok przedszkole, szkoła, ogólniak, kościół. Niecałe 80 km do Mielna nad morzem i ok.30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

170 000 zł48 m² 3 563,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie na ulicy polnej W szczecinku, pow. 47,70 M2. Mieszkanie 2 pokojowe+kuchnia+łazienka Z wc+przedpokój+loggia O pow. 11 M2., POŁOŻONE W SPOKOJNEJ OKOLICY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Cena do negocjacji. Bez pośredników brak dodatkowych kosztów pośrednictwa! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe / kawalerka /, układ wnętrza funkcjonalnie rozplanowany przez projektanta, jasne i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł49 m² 3 775,51 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Niskie opłaty cena do uzgodnienia

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezczynszowe mieszkanie O wysokim standardzie centrum miasta Mieszkanie 3-pokojowe (49m), kuchnia, łazienka, sypialnia, salon, pokój (garderoba), przedpokój. Balkon loggia (9m). Mała piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

209 000 zł48 m² 4 336,10 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Mieszkanie dwupokojowe plus piwnica i garaż mieszkanie 48,20 powierzchnia garażu 20,50 piwnica 3,70 Razem 72,40m2

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

315 000 zł80 m² 3 937,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2007

Sprzedam dwupoziomowe, bezczynszowe mieszkanie wlasnosciowe (ok.80m),III pietro, w nowym budownictwie przy ul. Polnej w Szczecinku. Garaz w cenie, w jednym akcie notarialnym. Oddane do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

198 000 zł50 m² 3 960 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2008

Sprzedam nowe mieszkanie w stanie deweloperskim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 zł50 m² 30,28 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 49,54 m2 w niskim bloku na małym, spokojnym osiedlu przy ul. Kosińskiego w Szczecinku. Mieszkanie całkowicie wyposażone i dostępne od.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij