dowolna

Mieszkania w starym budownictwie Szczecinek - Oferty sprzedaży i najmu

41 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

41 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1-go Maja

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł69 m² 4 266,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Nowa niższa cena - 295.000zł Przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy Placu Wolności Szczecinek, ul. 1 maja. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 220,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Myśliwskiej, położone na parterze to rozwiązanie szczególnie poszukiwane przez osoby starsze oraz osoby ceniące wygodę. To mieszkanie możesz nabyć nie mając wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł47 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie, usytułowane na czwartym piętrze zadbanego, ocieplone go bloku w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

368 000 zł62 m² 5 974,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena - 368.000zł! Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zachód. Szczecinek, ul. Budowlanych. Mieszkanie sprzedawane z częścią wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

270 000 zł37 m² 7 287,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie z balkonem 37,05 m spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,05 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

305 000 zł50 m² 6 051,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szczecinek, ul. Budowlanych - 2 pokoje | 1 piętro | loggia Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,40 m2, położony na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

420 000 zł90 m² 4 668,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Boh.Warszawy 22 w Szczecinku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł62 m² 4 042,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Karlińska, osiedle Zachód w Szczecinku. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje taką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przyjemnie przestronne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Połczyńskiej w Szczecinku. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecinek,zachodniopomorskie

145 000 zł29 m² 5 039,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż przestronną i funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym centrum Szczecinka. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamińskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

210 000 zł35 m² 6 051,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1982

Mieszkanie 2 pokojowe Szczecinek, ul. Kamińskiego. Mieszkanie z widokiem na jezioro - 34,70 m2 | balkon | blisko parku Na sprzedaż spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

299 000 zł48 m² 6 203,32 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

3-pokojowe mieszkanie Z balkonem - IV piętro szczecinek | ul. Koszalińska Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48,20 m2, położone na IV piętrze bloku mieszkalnego w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

349 500 zł60 m² 5 825 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1982

- rezerwacja- na sprzedaż jasne i przestronne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 60 m , położone na 4. piętrze w bloku przy ul. Rzecznej w samym centrum Szczecinka. Mieszkanie po.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

299 000 zł56 m² 5 339,29 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, 4-pokojowe mieszkanie położone na 2. piętrze zadbanego budynku przy ul. Koszalińskiej w Szczecinku. Lokal jest bardzo słoneczny i rozkładowy, co sprawia,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

360 000 zł74 m² 4 872,77 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1950

Na sprzedaż wyjątkowe mieszkanie po generalnym remoncie, położone w miejscowości Godzimierz, zaledwie 6 minut od centrum Szczecinka. Nieruchomość o powierzchni 73,88 m składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

265 000 zł50 m² 5 278,88 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1990

Na sprzedaż oferujemy funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 50 m , położone w spokojnej części miasta przy ul. Budowlanych 5. To doskonała propozycja dla osób poszukujących komfortowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

280 000 zł47 m² 5 957,45 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Oferujemy na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 47 m , położone na drugim piętrze w zadbanym budynku przy ul. Koszalińskiej w Szczecinku. Powierzchnia 47.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł47 m² 4 787,23 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Oferujemy na sprzedaż mieszkanie spółdzielcze własnościowe (bez księgi wieczystej) o powierzchni 47 m , zlokalizowane na 4. piętrze w budynku przy ul. Kopernika w Szczecinku. Układ.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Sienkiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

649 000 zł150 m² 4 326,67 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1940

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na parterze domu dwurodzinnego w spokojnej i zielonej okolicy domków jednorodzinnych przy ul. Sienkiewicza w Szczecinku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z miejscem parkingowym, ul. Sadowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł28 m² 8 514,49 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Na sprzedaż nowoczesna kawalerka o powierzchni 27,6 m , zlokalizowana w samym centrum Szczecinka przy ul. Sadowej. Mieszkanie przeszło generalny remont, podczas którego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł52 m² 4 760,99 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Rezerwacja! Na sprzedaż oferujemy przestronne i bardzo słoneczne 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 52,3 m , zlokalizowane na 3. piętrze w zadbanym, ocieplonym bloku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na II piętrze budynku przy ul. Szczecińskiej 33 w Szczecinku. Lokal charakteryzuje się wyjątkowo korzystnym układem funkcjonalnym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Lwowska

Szczecinek,zachodniopomorskie

375 000 zł59 m² 6 366,72 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1985

-Rezerwacja- marzysz o nowym mieszkaniu ale nie masz ochoty na remont? Mam idealną propozycję! Mieszkanie gotowe do zamieszkania. Ofertą sprzedaży jest 3 pokojowe mieszkanie usytuowane ma 4 piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł37 m² 5 939,52 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

Na sprzedaż urokliwe, 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni 37,04 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 3 piętrze 4-piętrowego budynku przy ul. E. Plater w Szczecinku W skład mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Staszica

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł55 m² 4 000 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż wyjątkowe, dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 55 m , które zadowoli nawet najbardziej wymagających nabywców. Mieszkanie znajduje się w kameralnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

454 000 zł93 m² 4 905,46 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Na sprzedaż oferuję trzypokojowy apartament po generalnym remoncie, usytułowany na drugim piętrze zadbanej kamienicy, w samym centrum miasta Szczecinek. Apartament o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie wysoki standard, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł75 m² 5 320 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1988

Rezerwacja! Na sprzedaż przestronne, zadbane mieszkanie o powierzchni użytkowej 75m2, które spełni oczekiwania zarówno rodzin, jak i osób ceniących wygodę oraz funkcjonalność. Lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

229 000 zł46 m² 4 978,26 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

398 000 zł47 m² 8 468,09 zł/m²

 

Piętro:2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

2 pokoje z balkonem | Starówka | Widok na Rynek Sienny Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 47 m zlokalizowane na 2. piętrze niskiego budynku na szczecińskiej Starówce.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Limanowskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

589 000 zł180 m² 3 272,22 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Szczecinek jest miastem pełnym zieleni, z doskonale rozwiniętą infrastrukturą miejską i bogatą ofertą kulturalną oraz rekreacyjną. Bliskość jezior i parków sprawia, że jest to.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kamienna

Szczecinek,zachodniopomorskie

236 000 zł47 m² 4 989,43 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1978

Administrator Szczecinecka Spółdzielnia Mieszkaniowa. Czynsz ok. 478 zł. (fundusz remontowy, opłaty eksploatacyjne, centralne ogrzewanie). Mieszkanie o pow. 47,30 m2, położone na IV piętrze;.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Gdańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

210 000 zł61 m² 3 442,62 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1956

-Rezerwacja- przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży, 3 pokojowego mieszkania usytuowanego na 1 piętrze dwurodzinnego budynku mieszkalnego przy ulicy Gdańskiej. W skład mieszkania o powierzchni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

218 000 zł38 m² 5 784,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, szczecinek ul. Mierosławskiego. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

350 000 zł63 m² 5 555,56 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

3 pokojowe mieszkanie Z loggią. Szczecinek ul. Budowlanych. Lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 63 m2, położony na trzecim piętrze bloku mieszkalnego. Mieszkanie składa się z: 3 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

269 000 zł37 m² 7 250,67 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1976

-rezerwacja- zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przytulnego, 2 pokojowego mieszkania usytuowanego na 3 piętrze czteropiętrowego bloku na osiedlu przy ulicy Koszalińskiej 78. Na.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Artyleryjska

Szczecinek,zachodniopomorskie

278 000 zł47 m² 5 943,98 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1960

Na sprzedaż oferuję bardzo słoneczne dwupokojowe mieszkanie, usytułowane się na parterze dwupiętrowego, zadbanego bloku w bardzo cichej i kameralnej dzielnicy Szczecinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Szczecińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł46 m² 5 413,04 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1963

Oferujemy mieszkanie o powierzchni 46 m , położone na 2. piętrze budynku przy ul. Szczecińskiej 33 w Szczecinku. Lokal charakteryzuje się wyjątkowo korzystnym układem funkcjonalnym, co.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

324 000 zł53 m² 6 090,23 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,2 m . Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane i po remoncie, co czyni je gotowym do wprowadzenia się.