dowolna

Mieszkania z centralnym ogrzewaniem Szczecinek - Lista ofert

54 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

54 ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Szczecinek,zachodniopomorskie

519 000 zł48,30 m² 10 745,34 zł/m²

 

Piętro:3/5

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2020

Na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie o pow. 48,3 m2 z tarasem, garażem i komórką lokatorską - Szczecinek, ul. Kaszubska | Apartamenty Moderno Na sprzedaż nowoczesne, funkcjonalne mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 zł49,20 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy lokal mieszkalny położony na I piętrze w bloku typu 'koszarowiec' przy ul. Słowiańskiej. Mieszkanie o powierzchni 49,2 m2, składa się z: - dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

239 000 zł37,65 m² 6 347,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w Szczecinku przy ul. Armii Krajowej. Lokal o powierzchni 37,65 m usytuowany jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Apartament z aneksem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

599 000 zł76,10 m² 7 871,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł36,19 m² 5 111,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

179 000 zł25,90 m² 6 911,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - szczecinek, ul. Kręta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Lokalizacja: szczecinek, ul. Kręta. Powierzchnia użytkowa: 25,90 m2 (ok. 36 m2 po podłodze). Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecinek,zachodniopomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł32,09 m² 6 201,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,09 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Reja w Szczecinku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

218 000 zł37,69 m² 5 784,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, szczecinek ul. Mierosławskiego. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł31,21 m² 6 376,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 1 piętro centrum Szczecinka Małe, tanie mieszkanie w centrum Szczecinka- idealne na start lub pod inwestycje. Cena 180 000. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Moniuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

515 000 zł55,68 m² 9 249,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m w nowoczesnym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

269 000 zł48,41 m² 5 556,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 41m2 przy ulicy Kopernika, znajdujące się na drugim piętrze z możliwością zamiany na inne mieszkanie w tej samej, lub niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

304 000 zł47 m² 6 481,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie spokój natury z pełną funkcjonalnością miejskiej infrastruktury? Mieszkanie o powierzchni 46,9 m to idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł32 m² 9 099,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Koszalińskiej. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł24 m² 7 682,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym odświeżeniu - Szczecinek ul. E. Plater. Powierzchnia: 24,08 m2 Piętro: 3/4 Układ pomieszczeń:. pokój o pow. ok. 15 m2;. przedpokój o pow. ok. 2,5 m2;. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 220,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Myśliwskiej, położone na parterze to rozwiązanie szczególnie poszukiwane przez osoby starsze oraz osoby ceniące wygodę. To mieszkanie możesz nabyć nie mając wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł47 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie, usytułowane na czwartym piętrze zadbanego, ocieplone go bloku w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

368 000 zł62 m² 5 974,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena - 368.000zł! Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zachód. Szczecinek, ul. Budowlanych. Mieszkanie sprzedawane z częścią wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł26 m² 7 683,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 199 000 zł! mieszkanie na sprzedaż - szczecinek, ul. Kręta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Lokalizacja: szczecinek, ul. Kręta. Powierzchnia użytkowa: 25,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

510 000 zł83 m² 6 170,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 82,65 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku przy ul. Piłsudskiego w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

619 000 zł76 m² 8 134,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena - 619 000 zł! komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

270 000 zł37 m² 7 287,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie z balkonem 37,05 m spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,05 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

305 000 zł50 m² 6 051,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szczecinek, ul. Budowlanych - 2 pokoje | 1 piętro | loggia Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,40 m2, położony na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł43 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,82 m , położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Słowiańskiej w Szczecinku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł40 m² 6 256,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowej mieszkanie blisko centrum na pierwszym piętrze. Szczecinek, ul. Jeziorna. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,96 m2, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

425 000 zł60 m² 7 095,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Atrakcyjne, przestronne mieszkanie, z widokiem z balkonu na rzekę Niezdobna, położone przy ulicy Rzecznej w Szczecinku, poleca się na sprzedaż. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Szczecinek,zachodniopomorskie

825 000 zł107 m² 7 710,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

-sprzedane - Zamieszkaj na nowym zamkniętym osiedlu moderno. Oto nowoczesny apartament, wykończony i urządzony w wysokim standardzie. Wyjątkowa przestrzeń! Jego powierzchnia to aż 107 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł38 m² 5 757,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne 100% finansowania centrum miasta, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu miasta, przy ul. Wyszyńskiego. To doskonała propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł62 m² 4 042,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Karlińska, osiedle Zachód w Szczecinku. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje taką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

319 000 zł53 m² 5 973,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 319 000 zł! Mieszkanie 53,4 m2 na sprzedaż - 1 piętro, gotowe do zamieszkania, z klimatyzacją. Szczecinek, ul. Rybacka. Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przyjemnie przestronne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Połczyńskiej w Szczecinku. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecinek,zachodniopomorskie

145 000 zł29 m² 5 039,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż przestronną i funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym centrum Szczecinka. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

245 000 zł28 m² 8 697,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 28,17 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2-gim piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Myśliwskiej w Szczecinku. Mieszkanie po generalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

259 000 zł62 m² 4 204,55 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa cena - 259 000 zł! mieszkanie 3-pokojowe - osiedle zachód, szczecinek, ul. Karlińska. Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 61,60 m2, położone na IV piętrze w bloku na Osiedlu Zachód.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

450 000 zł50 m² 9 000 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2010

Piękny lokal z klimatem- 50m2 | Parter | Garaż| Balkon Wyjątkowe mieszkanie z garażem-50 m2 | Parter Cena 450 000 Zapraszamy do zapoznania się z ofertą funkcjonalnego 2 pokojowego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

599 000 zł86 m² 6 940,90 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

Wyjątkowe mieszkanie z antresolą i garażem ul. Polna. Oferujemy na sprzedaż nowoczesne i funkcjonalne mieszkanie z antresolą, położone przy ul. Polnej w Szczecinku. To idealna.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

320 307 zł82 m² 3 900 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkania oraz lokale użytkowe W atrakcyjnej lokalizacji! szczecinek ul. Kościuszki. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży mieszkania i lokale użytkowe w Szczecinku przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

619 000 zł70 m² 8 842,86 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Sprzedam słoneczny apartament położony na pierwszym piętrze w budynku z windą przy ulicy T. Kościuszki w Szczecinku. Mieszkanie jest trzystronne, ma 69,88 mkw, składa się z salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł45 m² 4 888,89 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż jasne, dwustronne 2-pokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , z bardzo funkcjonalnym układem pomieszczeń. Lokal składa się z dwóch niezależnych pokoi, oddzielnej kuchni,.