dowolna

Mieszkania z miejscem parkingowym Szczecinek - Sprzedaż i najem

18 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

18 ogłoszeń

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połczyńska

Szczecinek,zachodniopomorskie

209 000 zł32 m² 6 531,25 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Prezentujemy kawalerkę na sprzedaż, o powierzchni 32 m2, położoną na 3 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Połczyńskiej, na osiedlu Zachód. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Białogardzka

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł46 m² 4 940,71 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowe mieszkanie w dogodnej lokalizacji. Szczecinek, ul. Białogardzka. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o powierzchni użytkowej 45,54m2, położony na czwartym piętrze bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kamienna

Szczecinek,zachodniopomorskie

330 000 zł47 m² 6 976,74 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1979

Rezerwacja Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży mieszkania o powierzchni użytkowej 47,30 m2 usytuowanego na 3 piętrze w bloku przy ul. Kamiennej. To doskonała propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Szczecinek,zachodniopomorskie

498 000 zł85 m² 5 869,87 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2008

- rezerwacja - Doskonała lokalizacja do zamieszkania w Szczecinku! Kilka kroków od centrum, gdzie znajdziemy wszystkie niezbędne punkty handlowo-usługowe i jednocześnie dogodne życie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

664 200 zł73 m² 9 086,18 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Przedstawiamy do sprzedaży czteropokojowe mieszkanie o pow. 73,80 m2 położone w nowym bloku na osiedlu Twoje Ogrody, w świetnej lokalizacji przy ul. Polnej w Szczecinku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Pileckiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

390 000 zł73 m² 5 355,67 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie w wysokim standardzie, przy parku, z garażem. Szczecinek, ul. Pileckiego. Oferujemy na sprzedaż mieszkanie położone w urokliwej części miasta, zaledwie kilka kroków od parku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

260 000 zł60 m² 4 313,21 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1973

Świetna lokalizacja i rozkład pomieszczeń. Idealne dla rodziny! Z przyjemnością przedstawiam Państwu nieruchomość na sprzedaż w urokliwym miejscu - Szczecinek, ul. Koszalińska. To.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Słowiańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

325 000 zł53 m² 6 097,56 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Do sprzedaży dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 53,30m2 w zadbanym bloku na II piętrze na ul. Słowiańskiej. W skład mieszkania wchodzi: - przedpokój (z szafą w zabudowie) - 2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

289 999 zł46 m² 6 373,60 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Rezerwacja! Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży pięknego mieszkania o powierzchni 45,5 m , usytuowanego na pierwszym piętrze. Mieszkanie jest rozkładowe i w pełni.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Połczyńska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 zł32 m² 46,88 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy kawalerkę na wynajem, o powierzchni 32 m2, położoną na 3 piętrze czteropiętrowego bloku przy ul. Połczyńskiej, na osiedlu Zachód. Mieszkanie jest w pełni umeblowane.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 300 zł37 m² 35,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Prezentujemy 2 pokojowe mieszkanie na wynajem, położone na 3 piętrze przy ul. Koszalińskiej. Mieszkanie jest dwustronne, idealne dla osób ceniących sobie komfort i lokalizację! Mieszkanie składa.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z kominkiem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

270 000 zł47 m² 5 744,68 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1940

Ciepłe mieszkanie z kominkiem. Jasne, przestronne i ustawne. W zadbanej klatce, zarządzanej przez wspólnotę mieszkaniową. Budynek i podwórko jest ogrodzone z bramą na pilota.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

429 000 zł82 m² 5 213,90 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2022

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 429000zł brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Mariacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

549 000 zł114 m² 4 813,26 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie W ścisłym centrum, na parterze, z ogródkiem. Szczecinek ul. Mariacka. Lokal mieszkalny o pow. 114,06m2, składający się z 4 pokoi, kuchni, łazienki z wc.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł72 m² 5 576,52 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 399000zł brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

315 000 zł47 m² 6 745,18 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1975

Trzypokojowe mieszkanie po remoncie, blisko centrum. Główne atuty nieruchomości: w pełni wykończony lokal bliskość szkoły/przedszkola zabudowa kuchni i sprzęt w cenie Nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

459 000 zł92 m² 4 981,01 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2022

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 459000zł brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 700 zł56 m² 30,44 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia mieszkanie 2 pokojowe na Osiedlu Zachód ul. Karlińska "klonowy zakątek" Lokal mieszkalny o pow. 55,85 m2 położony na 3 piętrze ( winda) w budynku wybudowanym w 2020 roku,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie umeblowane, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 200 zł30 m² 40 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Umeblowane:tak

Wyposażona kawalerka 30m2. na drugim piętrze przy ulicy Myśliwskiej. Mieszkanie jest świeżo po remoncie. W skład mieszkania wchodzą salon połączony z jadalnią, kuchnia, łazienka razem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł62 m² 2 983,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2000

Sprzedam mieszkanie własnościowe w Szczecinku, o pow. 61,6 m2, IV p., składające się z 3 pokoi, kuchni (z zabudową), łazienki, osobnego WC, dużej loggi z widokiem na park, piwnicy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Barwicka

Szczecinek,zachodniopomorskie

142 000 zł46 m² 3 053,76 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Oferta sprzedaży zarezerwowana. - okazja! Ciepłe, słoneczne, przestronne 2 pokojowe mieszkanie z loggią na osiedlu zachód, ulica barwicka 1D usytuowane na 1 piętrze o powierzchni 46,5m2 -.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

159 000 zł52 m² 3 057,69 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1964

Polecam na sprzedaż atrakcyjne trzy-pokojowe mieszkanie po remoncie w centrum Szczecinka Lokal znajduje się na 1 piętrze w bloku. Po kapitalnym remoncie. Wymieniona instalacja elektryczna,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Reja

Szczecinek,zachodniopomorskie

310 000 zł113 m² 2 743,36 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2006

Bardzo ładne i w dobrej lokalizacji 5 min od parku z jeziorem, w centrum Szczecinka, obok przedszkole, szkoła, ogólniak, kościół. Niecałe 80 km do Mielna nad morzem i ok.30 km.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. 28 Lutego

Szczecinek,zachodniopomorskie

165 000 zł60 m² 2 750 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie 3-pokojowe 60 m2 położone na ul. 28 Lutego w Szczecinku. Mieszkanie po remoncie: na ścianach gładzie szpachlowe, na podłogach panele podłogowe i terakota, okna pcv, nowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

190 000 zł61 m² 3 114,75 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Polecam Państwu bezpośrednio na sprzedaż przytulne 3 pokojowe mieszkanie usytuowane w centrum miasta przy ul. Kopernika. Lokal o powierzchni 61,5m2 mieści się na 3 piętrze. Do mieszkania.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

200 000 zł56 m² 3 571,43 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe w centrum Szczecinka. Mieszkanie bezczynszowe o łącznej powierzchni 56m2 położone w centrum miasta (stare budownictwo). Mieszkanie po remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

97 000 zł44 m² 2 220,70 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

Lokal mieszkalny położony na trzecim piętrze w bloku 4-piętrowym w centrum miasta. Składa się z dwóch pokoi, kuchni, łazienki z wc i przedpokoju. Ściany odświeżone.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Wojska Polskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł101 m² 2 326,73 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:-

Witam, mam do sprzedania piękne, duże i nasłonecznione mieszkanie przy ul. Wojska Polskiego 2/1 Układ mieszkania to 4 osobne pokoje, kuchnia i łazienka. Do wszystkich pomieszczeń osobne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

170 000 zł48 m² 3 563,94 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Sprzedam mieszkanie na ulicy polnej W szczecinku, pow. 47,70 M2. Mieszkanie 2 pokojowe+kuchnia+łazienka Z wc+przedpokój+loggia O pow. 11 M2., POŁOŻONE W SPOKOJNEJ OKOLICY.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

139 500 zł38 m² 3 671,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe W szczecinku, 2 pokojowe, IV piętro, 38 M2. Mieszkanie jest słoneczne, po kapitalnym remoncie, aneks kuchenny Z nowoczesną kuchnią pod zabudowę + sprzęt agd.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Limanowskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

74 m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

mieszkanie wymienione okna,instalacja,drewniane cyklinowane podłogi

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Jeziorna

Szczecinek,zachodniopomorskie

115 000 zł44 m² 2 613,64 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe na drugim piętrze o powierzchni 44 m2 w budynku czteropiętrowym. Budynek po remoncie (ocieplenie, nowa elewacja) Dogodna lokalizacja umożliwia łatwe połączenie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

135 000 zł34 m² 3 970,59 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2007

Cena do negocjacji. Bez pośredników brak dodatkowych kosztów pośrednictwa! Sprzedam mieszkanie dwupokojowe / kawalerka /, układ wnętrza funkcjonalnie rozplanowany przez projektanta, jasne i ciche,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

120 000 zł37 m² 3 230,15 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Cena do negocjacji. Bez pośredników brak dodatkowych kosztów pośrednictwa Niskie opłaty, czynsz: 220 zł (eksploatacja bieżąca, koszty zarządcy, centralne ogrzewanie, wywóz nieczystości stałych).

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

200 000 zł62 m² 3 246,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Zamienie mieszkanie na domek w Szczecinku lub w najbliższej okolicy lub sprzedam. Mieszkanie o pow 61,60 m2 na 4 piętrze na ul Budowlanych: 3 pokoje, kuchnia, łazienka, ubikacja i spory.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Boh. Stalingradu

Szczecinek,zachodniopomorskie

159 000 zł96 m² 1 656,25 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Sprzedam mieszkanie własnościowe zgm-owskie 96m.I piętro w kamienicy, mieszkanie środkowe ,jedyne w kamienicy z balkonem, piece,wc,duża piwnica,komórka oraz garaż.Mieszkanie 2 pokojowe.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie, ul. Narutowicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł67 m² 3 714,71 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1985

Okazja! Mieszkanie położone w dobrym punkcie, blisko do Centrum miasta, szkoła , sklepy , kościół,malowniczy park,prowadzący wkoło jeziora -odrębna własność - mieszkanie na pierwszym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

150 000 zł51 m² 2 941,18 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Polecam mieszkanie na os.Zachód z ładnym widokiem na osiedle domkow jednorodzinnych mieszkanie spóldzielczo-własnościowe z KW 2 pokoje 51m2 duża łazienka która można łatwo przedzielić.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

170 000 zł70 m² 2 444,99 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1962

mieszkanie własnościowe (wspólnota mieszkaniowa) 2-pokojowe, rozkładowe z dużą kuchnią i łazienką, słoneczne, na parterze, do remontu z przynależną piwnicą i przestronnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Zielona

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł49 m² 4 489,80 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2009

Bezczynszowe mieszkanie O wysokim standardzie centrum miasta Mieszkanie 3-pokojowe (49m), kuchnia, łazienka, sypialnia, salon, pokój (garderoba), przedpokój. Balkon loggia (9m). Mała piwnica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wodociągowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł56 m² 3 185,84 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1993

Sprzedam mieszkanie dwupokojowe,rozkładowe,środkowe,słoneczne III-piętro. 1.Salon - panele podłogowe, 2.Mały pokój panele podłogowe - zostaje szafa wraz z biurkiem, 3.Kuchnia - płytki na.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij