Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 52,92 m², zlokalizowane na zamkniętym i zadbanym osiedlu Kosińskiego Polna. Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowego mieszkania bez barier architektonicznych.
Cena 420 000 zł obejmuje łączną cenę za lokal mieszkalny wraz z prawem do garażu. istnieje możliwość zakupu tych nieruchomości odrębnie, to jest: lokalu mieszkalnego w cenie 380 000 zł oraz prawa do lokalu do garażu w cenie 40 000 zł. (...)
Na sprzedaż mieszkanie na parterze o powierzchni 52,92 m², zlokalizowane na zamkniętym i zadbanym osiedlu Kosińskiego Polna.
Nieruchomość idealna dla osób poszukujących komfortowego mieszkania bez barier architektonicznych.
Cena 420 000 zł obejmuje łączną cenę za lokal mieszkalny wraz z prawem do garażu.
istnieje możliwość zakupu tych nieruchomości odrębnie, to jest:
lokalu mieszkalnego w cenie 380 000 zł oraz prawa do lokalu do garażu w cenie 40 000 zł.
UKŁAD POMIESZCZEŃ
przestronny salon
sypialnia z bezpośrednim wyjściem na balkon
balkon (nasłonecznienie od samego rana)
oddzielna kuchnia
łazienka z prysznicem
piwnica o pow. 8,2 m²
STANDARD I WYPOSAŻENIE
Mieszkanie sprzedawane z wyposażeniem:
skórzany narożnik renomowanej marki Bydgoskie Meble,
szafy w zabudowie,
sprzęt AGD,
duże łóżko w sypialni.
Z wyposażenia nie pozostają jedynie fotel Uszatka oraz podnóżek.
Kuchnia wyposażona w płytę ceramiczną.
Brak instalacji gazowej.
BEZPIECZEŃSTWO I KOMFORT
okna PCV,
drzwi balkonowe z systemem antywłamaniowym,
możliwość zamontowania rolet antywłamaniowych (zamontowane podłączenia),
dwie pary drzwi wygłuszających klatkę schodową,
domofon,
możliwość podłączenia światłowodu,
budynek na klatce schodowej ma podnośnik schodowy, który zapewnia wygodny dostęp do mieszkania osobom z ograniczoną mobilnością.
OPŁATY
czynsz / koszty mieszkania: 313 zł w tym fundusz remontowy, śmieci koszt za jedną osobę
dodatkowo prąd wg zużycia.
OGRZEWANIE
ogrzewanie miejskie (MEC),
koszt w sezonie zimowym: ok. 250 zł (w tym ciepła woda),
koszt w sezonie letnim: ok. 130 zł (w tym ciepła woda).
Dodatkowym atutem oferty jest :
GARAŻ betonowy z kanałem prawo użytkowania wieczystego.
Koszt użytkowania: 142 zł rocznie , brak prąd ale istnieje możliwość podłączenia.