dowolna

Nieruchomości Szczecinek - Oferty sprzedaży nieruchomości

119 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

119 ogłoszeń

490 000 zł78 m² 6 666,67 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Szukasz stylowego wnętrza, którego utrzymanie kosztuje mniej niż abonament za telefon? Odkryj wyjątkowe mieszkanie w cichej enklawie tuż przy parku i jeziorze. To idealna propozycja dla osób,.

Szczegóły ogłoszenia

690 000 zł1 319 m² 523,12 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 319 m²

Oferujemy na sprzedaż działkę zabudowaną dużym budynkiem. Atrakcyjna lokalizacja w mieście Szczecinek dla tego typu obiektu. Nieruchomość położona jest przy ulicy Wodociągowej, wjazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

77 400 zł1 548 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone pod szczecinkiem, w pięknym otoczeniu, pod lasem, ok. 500 M od jezioro wilczkowo. Janowo, obr. Mosina, gmina szczecinek. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

179 000 zł25,90 m² 6 911,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - szczecinek, ul. Kręta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Lokalizacja: szczecinek, ul. Kręta. Powierzchnia użytkowa: 25,90 m2 (ok. 36 m2 po podłodze). Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

550 000 zł21 423 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

725 000 zł148,36 m² 4 886,76 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:455 m²

Osiedle blisko jeziora. Wyjątkowa lokalizacja. Budynki w zabudowie bliźniaczej. Szczecinek, ul. Brzegowa. Na sprzedaż dwa komfortowe domy w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 148,36 m2.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W szczecinku W poszukiwanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku, w obrębie Trzesieka. W aktualnym planie.

Szczegóły ogłoszenia

350 000 zł71,20 m² 4 915,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Akacjowej, stanowiące całą górę domu. Budynek jest ocieplony, posiada całkowicie wymieniony dach, a w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

161 000 zł54,40 m² 2 959,56 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Przestronne mieszkanie 2 pokojowe Szczecinek, ul. Drahimska. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie, położone na parterze kamienicy. Mieszkanie z rozpoczętą przebudową, do wykończenia.

Szczegóły ogłoszenia

599 000 zł76,10 m² 7 871,22 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez remontów i dodatkowych.

Szczegóły ogłoszenia

515 000 zł55,68 m² 9 249,28 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Nowoczesne mieszkanie 3-pokojowe w nowym budownictwie 2019 r. 4 piętro /winda Na sprzedaż jasne i ciepłe mieszkanie o powierzchni 55,68 m w nowoczesnym budynku z 2019 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

519 000 zł92,15 m² 5 632,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 519.000zł brutto z podatkiem VAT. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

180 000 zł31,21 m² 6 376,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 1 piętro centrum Szczecinka Małe, tanie mieszkanie w centrum Szczecinka- idealne na start lub pod inwestycje. Cena 180 000. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

259 000 zł38,90 m² 6 658,10 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1935

Ofertą sprzedaży jest 2 pokojowe mieszkanie o powierzchni użytkowej 38,90 m2 usytuowane na 2 piętrze kamienicy przy ul. Sikorskiego 6. Mieszkanie składa się z: - 2 pokoi, - oddzielnej kuchni, -.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 862 m² 101,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 7862 m 2 położona w Szczecinku, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk 11. Działka w kształcie trójkąta. Dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

265 000 zł1 264 m² 209,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowalna położona przy jeziorze Trzesiecko Szczecinek, ul. Brzegowa Działka nr 372/11 | Powierzchnia: 1264 m2 | Dostęp do jeziora Trzesiecko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

240 000 zł58,91 m² 4 074,01 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Mieszkanie 2 pokojowe W centrum miasta. Szczecinek, plac wolności. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny o pow. 58,91m2, położony na II piętrze kamienicy, składający się z 2 pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 070 m² 90,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Szczecinka. Działka znajduje się w kompleksie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

1 490 000 zł273 m² 5 457,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Nowa niższa cena - 1.490.000zł Na sprzedaż dom wolnostojący na spokojnym osiedlu, na 20 arowej działce. Ul. Obrońców Westerplatte. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

1 250 000 zł148,68 m² 8 407,32 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:547 m²

Dom z widokiem na jezioro w wyjątkowej lokalizacji w Szczecinku! Nieruchomość położona jest zaledwie 50 metrów od linii brzegowej jeziora Trzesiecko, w spokojnej części Szczecinka.

Szczegóły ogłoszenia

3 050 000 zł399,02 m² 7 643,73 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:908 m²

Szczecinek - dom z wydzielonym apartamentem, ogród, jezioro Wyjątkowy Dom na sprzedaż w pobliżu Jeziora o powierzchni 399,02 m2. Zapraszam do zapoznania się z tą wyjątkową ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecinek,zachodniopomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł3 198 m² 204,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! unikat! uzbrojona działka budowlana Z linią brzegową jeziora wielimie. Marcelin gm. Szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Bezpośredni dostęp do jeziora | Linia brzegowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

218 000 zł37,69 m² 5 784,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, szczecinek ul. Mierosławskiego. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł6 336 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka w centralnej części Szczecinka, tuż przy drodze krajowej nr 11. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 336 m .Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł687 m² 566,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną lub usługową. Blisko centrum, parku I jeziora. Bardzo dobra lokalizacja - szczecinek ul. Myśliwska. Oferujemy na sprzedaż ogrodzoną działkę nr 235/1.

Szczegóły ogłoszenia

295 000 zł45,80 m² 6 441,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 45,80 m znajdującego się na 4 piętrze bloku przy ul. Koszalińskiej 28. Mieszkanie jest dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł89 m² 1 797,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3, zlokalizowany na I piętrze budynku mieszkalnego. Nieruchomość o nr ew. 14/27, obręb 0019, szczecinek zabudowana jest czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

1 850 000 zł248 m² 7 459,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom jednorodzinny w atrakcyjnej części miasta, wysoki standard wykonania. Szczecinek, ul. gen. M. Tokarzewskiego - Karaszewicza Wyjątkowy dom wolnostojący w otoczeniu zieleni - komfort, estetyka.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,70 m² 2 201,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 położony na poddaszu (III kondygnacja) budynku mieszkalnego, przy ul. Warcisława IV 53/4 w Szczecinku. Nieruchomość o nr ew. 14/29, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

475 000 zł49,57 m² 9 582,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie przy parku w nowym budownictwie. Szczecinek, ul. Karlińska. Parter. Na sprzedaż, gotowe do zamieszkania mieszkanie w nowym budynku "klonowy Zakątek" - nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł26,60 m² 6 390,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka blisko centrum Szczecinka ul. Mierosławskiego - Szczecinek, ul. Mierosławskiego - Powierzchnia: 26,60 m2 - Piętro: 1 - Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł911 m² 125,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowe niższe ceny! uzbrojone działki budowlane przy jeziorze wielimie, część działek posiada bezpośredni dostęp do jeziora. Obręb marcelin, szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł200 m² 2 250 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:-

 

Powierzchnia działki:1 187 m²

Nieruchomość zabudowana budynkami magazynowo - gospodarczymi przy ul. Armii Krajowej, na działce o pow. 1181m2 - w sąsiedztwie hurtowni, magazynów. Nieruchomość składa z: 1. parterowego.

Szczegóły ogłoszenia

450 000 zł115,24 m² 3 904,89 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1934

Obniżka ceny! Na sprzedaż przestronne 3 pokojowe mieszkanie w centrum Szczecinka. Klimatyczna nieruchomość 2 lata temu przeszła gruntowny remont. Nowa instalacja elektryczna oraz hydrauliczna.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł707 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker niepowtarzalna okazja! Marcelin, gm. Szczecinek wyjątkowe miejsce na Twój dom Na sprzedaż dostępny jest kompleks starannie wydzielonych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

2 220 000 zł723,86 m² 3 067 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego o powierzchni 723,86.