dowolna

Mieszkania w bloku Szczecinek - Lista z ofertami sprzedaży i najmu

35 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

35 ogłoszeń

Ogłoszenia wyróżnione

Mieszkanie umeblowane, ul. Kołobrzeska

Szczecinek,zachodniopomorskie

575 000 zł79,40 m² 7 241,81 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie o powierzchni 79,40m2, położone jest na I piętrze, w bloku wielorodzinnym na osiedlu Kołobrzeska. Nieruchomość składająca się z : - przestronnego, słonecznego salonu.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

399 000 zł68,20 m² 5 850,44 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1992

Mieszkanie trzypokojowe o powierzchni 68,20 m , położone przy ulicy Kopernika, w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł61,60 m² 6 314,94 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1988

Szukasz mieszkania, które nie wymaga nakładów finansowych? Ta oferta jest dla osób ceniących czas i komfort. Zapomnij o uciążliwych remontach i rosnących cenach materiałów. Tutaj po.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Moniuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

319 000 zł40,15 m² 7 945,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:2019

Szczecinek ul. Moniuszki | 40,15 m2 z balkonem | 4 piętro | winda | centrum Na sprzedaż nowoczesna i przestronna kawalerka o pow. 40,15 m2, położona na 4. piętrze budynku z windą.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Lista ogłoszeń

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

259 000 zł37,85 m² 6 842,80 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1968

2-pokojowe mieszkanie z balkonem* | Szczecinek, ul. Mierosławskiego Na sprzedaż funkcjonalne i przytulne mieszkanie o powierzchni 37,85 m2, położone na 2 piętrze w 4-piętrowym bloku.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

380 000 zł64,90 m² 5 855,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Mieszkanie z loggią. Szczecinek, ul. Armii Krajowej Na sprzedaż: 3-pokojowe mieszkanie (spółdzielcze własnościowe) z loggią | 1 piętro | 64,90 m2 Lokalizacja: blok mieszkalny zarządzany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecinek,zachodniopomorskie

188 000 zł28,95 m² 6 493,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana na IV piętrze przy ul. Mierosławskiego. Mieszkanie odświeżone, przygotowane do wprowadzenia idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

364 000 zł54,40 m² 6 691,18 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1988

Szukasz balansu między miejskim rytmem a domowym wyciszeniem? To mieszkanie o powierzchni 54,4 m na 3. piętrze łączy nowoczesny styl z funkcjonalnością, będąc idealnym wyborem dla.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

239 000 zł44,74 m² 5 341,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 44,74 m2, zlokalizowane przy ulicy Wyszyńskiego. Nieruchomość znajduje się na 4 piętrze, co czyni ją idealnym wyborem dla osób, które.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Winniczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

285 000 zł49,90 m² 5 711,42 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Polecam słoneczne, rozkładowe mieszkanie położone w samym centrum Szczecinka, przy ul. Winnicznej. Lokal znajduje się na 4. piętrze w zadbanym budynku i jest po generalnym remoncie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

529 000 zł57,79 m² 9 153,83 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2021

Wyjątkowe, nowoczesne mieszkanie z 2021 roku, wykończone po zakupie w stanie deweloperskim gotowe do zamieszkania bez żadnych nakładów. Przemyślany układ obejmuje dwa niezależne pokoje oraz.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

279 000 zł51,20 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.20m2 położone przy ulicy Gabriela Narutowicza w Szczecinku. Przestronny salon z balkonem sprawdzi się idealnie do spędzania wolnej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł37,10 m² 6 334,23 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Już czas na własne "cztery kąty"? Poznaj mieszkanie, które spełni oczekiwania wymagających. Na sprzedaż ustawne, dwustronne mieszkanie z balkonem położone na III piętrze w IV-piętrowym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

320 000 zł45 m² 7 111,11 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż oferujemy dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 45 m , położone na pierwszym piętrze zadbanego budynku przy ulicy Bartoszewskiego w Szczecinku. To przestrzeń, która dzięki.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kamienna

Szczecinek,zachodniopomorskie

179 000 zł37,10 m² 4 824,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1978

Nowa niższa cena - 179 000 zł! szczecinek - ul. Kamienna | 2 pokoje | balkon | piwnica Na sprzedaż mieszkanie (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu) o powierzchni 37,10 m2, położone.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł50,60 m² 5 177,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Informacje ogólne: mieszkanie w malowniczym Szczecinku, przy ulicy Karlińskiej, w jednym z bloków, po renowacji elewacji, co sprawia, że prezentuje się nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Lwowska

Szczecinek,zachodniopomorskie

297 000 zł59 m² 5 067,80 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1981

Szukasz przestronnego i funkcjonalnego mieszkania z dużym balkonem? Ta oferta jest dla Ciebie! Oferujemy na sprzedaż 3-pokojowe mieszkanie z balkonem, zlokalizowane w popularnej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 zł49,20 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy lokal mieszkalny położony na I piętrze w bloku typu 'koszarowiec' przy ul. Słowiańskiej. Mieszkanie o powierzchni 49,2 m2, składa się z: - dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

335 000 zł58,70 m² 5 706,98 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Przestronna i zadbana nieruchomość o powierzchni 58,70 m , położona w zacisznym otoczeniu, zapewniając spokój i harmonię a z drugiej strony dobre skomunikowanie blisko.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Lwowska

Szczecinek,zachodniopomorskie

350 000 zł57 m² 6 140,35 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

3 pokojowe mieszkanie z loggią na 1 piętrze. Szczecinek, ul. Lwowska. Na sprzedaż przestronne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 57 m2, położone na pierwszym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

309 000 zł53,20 m² 5 808,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,2 m . Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane i po remoncie, co czyni je gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wyścigowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

830 000 zł108,09 m² 7 678,79 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2019

Z przyjemnością prezentujemy nowoczesne, jasne i niezwykle funkcjonalne dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 108,09 m , zlokalizowane w budynku z 2019 roku przy ul. Wyścigowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

289 000 zł50,40 m² 5 734,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa niższa cena - 289000zł! 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Ścisłe centrum miasta. Szczecinek, ul. Mariacka. (cena do negocjacji). Lokalizacja: budynek administrowany przez Szczecinecką.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł37,69 m² 5 969,75 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe mieszkanie z wyposażeniem. Szczecinek, ul. Mierosławskiego. Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni użytkowej 37,69 m2, położone na czwartym piętrze.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł47,30 m² 6 236,79 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Marzysz o wnętrzu skrojonym na miarę? To dwustronne mieszkanie o powierzchni 47,3 m to idealna baza pod Twój projekt. To "czyste płótno", które zamienisz w wymarzony dom lub.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł36,19 m² 5 111,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

239 000 zł37,65 m² 6 347,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w Szczecinku przy ul. Armii Krajowej. Lokal o powierzchni 37,65 m usytuowany jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Reja

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł32,09 m² 6 201,31 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 32,09 m , położone na 4 piętrze w bloku przy ul. Reja w Szczecinku. To doskonała propozycja dla osób poszukujących funkcjonalnego lokum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł31,21 m² 6 376,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 1 piętro centrum Szczecinka Małe, tanie mieszkanie w centrum Szczecinka- idealne na start lub pod inwestycje. Cena 180 000. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 300 zł40 m² 32,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie

Szczecinek,zachodniopomorskie

290 000 zł58 m² 5 000 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1980

Oferujemy przestronne mieszkanie o powierzchni 58 m , położone w dobrze skomunikowanej części Szczecinka, przy ul. Kopernika. Lokal znajduje się w budynku wielorodzinnym.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mierosławskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

218 000 zł37,69 m² 5 784,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1969

2 pokojowe mieszkanie na trzecim piętrze, szczecinek ul. Mierosławskiego. Oferujemy do sprzedaży lokal mieszkalny (spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu mieszkalnego) o powierzchni użytkowej.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł45,80 m² 6 441,05 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Przedstawiamy Państwu ofertę sprzedaży 2-pokojowego mieszkanie o powierzchni 45,80 m znajdującego się na 4 piętrze bloku przy ul. Koszalińskiej 28. Mieszkanie jest dwustronne, składa się.

Szczegóły ogłoszenia

170 000 zł26,60 m² 6 390,98 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1969

Kawalerka blisko centrum Szczecinka ul. Mierosławskiego - Szczecinek, ul. Mierosławskiego - Powierzchnia: 26,60 m2 - Piętro: 1 - Rodzaj własności: spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu Szukasz.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

304 000 zł47 m² 6 481,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie spokój natury z pełną funkcjonalnością miejskiej infrastruktury? Mieszkanie o powierzchni 46,9 m to idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł32 m² 9 099,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Koszalińskiej. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł24 m² 7 682,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym odświeżeniu - Szczecinek ul. E. Plater. Powierzchnia: 24,08 m2 Piętro: 3/4 Układ pomieszczeń:. pokój o pow. ok. 15 m2;. przedpokój o pow. ok. 2,5 m2;. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 220,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Myśliwskiej, położone na parterze to rozwiązanie szczególnie poszukiwane przez osoby starsze oraz osoby ceniące wygodę. To mieszkanie możesz nabyć nie mając wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł47 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie, usytułowane na czwartym piętrze zadbanego, ocieplone go bloku w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

368 000 zł62 m² 5 974,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena - 368.000zł! Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zachód. Szczecinek, ul. Budowlanych. Mieszkanie sprzedawane z częścią wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Rodzaj budynku

Zamknij