dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecinek

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

179 000 zł25,90 m² 6 911,20 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie na sprzedaż - szczecinek, ul. Kręta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Lokalizacja: szczecinek, ul. Kręta. Powierzchnia użytkowa: 25,90 m2 (ok. 36 m2 po podłodze). Liczba.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

77 000 zł707 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker niepowtarzalna okazja! Marcelin, gm. Szczecinek wyjątkowe miejsce na Twój dom Na sprzedaż dostępny jest kompleks starannie wydzielonych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Lokal użytkowy, ul. Pl. Wolności

Szczecinek,zachodniopomorskie

2 220 000 zł723,86 m² 3 067 zł/m²

 

Przeznaczenie:biurowe

 

Pomieszczenia:-

 

Parking:-

Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego. Przedmiotem sprzedaży jest spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu niemieszkalnego o powierzchni 723,86.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

269 000 zł48,41 m² 5 556,70 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 48, 41m2 przy ulicy Kopernika, znajdujące się na drugim piętrze z możliwością zamiany na inne mieszkanie w tej samej, lub niedalekiej okolicy.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

304 000 zł47 m² 6 481,88 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Szukasz mieszkania, które łączy w sobie spokój natury z pełną funkcjonalnością miejskiej infrastruktury? Mieszkanie o powierzchni 46,9 m to idealna propozycja dla rodziny, pary lub.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł32 m² 9 099,32 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż przytulne i bardzo funkcjonalne mieszkanie 2-pokojowe, usytuowane na parterze w czteropiętrowym budynku, zlokalizowane przy ul. Koszalińskiej. Lokal składa się z: dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mikrokawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Plater

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł24 m² 7 682,72 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Mieszkanie po generalnym odświeżeniu - Szczecinek ul. E. Plater. Powierzchnia: 24,08 m2 Piętro: 3/4 Układ pomieszczeń:. pokój o pow. ok. 15 m2;. przedpokój o pow. ok. 2,5 m2;. łazienka.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Wojska Polskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

714 000 zł117 m² 6 121,40 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 714.000,00 ZŁ! (DO NEGOCJACJI) DUŻE MIESZKANIE 3 POKOJOWE W WYJĄTKOWEJ LOKALIZACJI MIASTA. Szczecinek, ul. Wojska polskiego. Mieszkanie wraz Z wyposażeniem. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

2 200 000 zł12 400 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana nad jeziorem Trzesiecko Szczecinek, ul. Żeglarska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 400 m , położona bezpośrednio nad jeziorem Trzesiecko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. 1-go Maja

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł69 m² 4 266,71 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1904

Nowa niższa cena - 295.000zł Przestronne mieszkanie 2 pokojowe przy Placu Wolności Szczecinek, ul. 1 maja. Na sprzedaż oferujemy ustawne mieszkanie o funkcjonalnym układzie, położone na drugim.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

479 000 zł58 m² 8 220,35 zł/m²

 

Piętro:parter/3

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż mieszkanie przy ul. Myśliwskiej, położone na parterze to rozwiązanie szczególnie poszukiwane przez osoby starsze oraz osoby ceniące wygodę. To mieszkanie możesz nabyć nie mając wkładu.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym

Szczecinek,zachodniopomorskie

235 000 zł47 m² 5 021,37 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1976

Na sprzedaż oferuję trzypokojowe mieszkanie, usytułowane na czwartym piętrze zadbanego, ocieplone go bloku w atrakcyjnej i dobrze skomunikowanej dzielnicy Szczecinka. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

289 380 zł14 469 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Nowe Koprzywno, w gminie Barwice, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie. Opis nieruchomości: oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

539 000 zł145 m² 3 717,24 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:761 m²

Dom bliźniak w spokojnym osiedlu Szczecinek, ul. Sienkiewicza. Urokliwy dom w zabudowie bliźniaczej z dużą działką - 761 m2 - z potencjałem! Na sprzedaż wyjątkowa nieruchomość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 300 000 zł162 m² 8 003,45 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:844 m²

- rezerwacja - Na sprzedaż - atrakcyjny, nowoczesny i wyposażony dom. Idealne miejsce dla osób ceniących sobie komfort i wysoką jakość. Atrakcyjna lokalizacja: nieruchomość położona jest.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

368 000 zł62 m² 5 974,03 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1989

Nowa niższa cena - 368.000zł! Mieszkanie 3 pokojowe na osiedlu Zachód. Szczecinek, ul. Budowlanych. Mieszkanie sprzedawane z częścią wyposażenia. Zapraszamy do zapoznania się z atrakcyjną.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Kawalerka z oddzielną kuchnią, ul. Kręta

Szczecinek,zachodniopomorskie

199 000 zł26 m² 7 683,40 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 199 000 zł! mieszkanie na sprzedaż - szczecinek, ul. Kręta. Klimatyczne mieszkanie na poddaszu w kamienicy. Lokalizacja: szczecinek, ul. Kręta. Powierzchnia użytkowa: 25,90 m2.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Piłsudskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

510 000 zł83 m² 6 170,60 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż komfortowe i przestronne mieszkanie o powierzchni 82,65 m , położone na czwartym piętrze w zadbanym, czteropiętrowym budynku przy ul. Piłsudskiego w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z aneksem, ul. Polna

Szczecinek,zachodniopomorskie

619 000 zł76 m² 8 134,03 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:2018

Nowa niższa cena - 619 000 zł! komfort, przestrzeń I nowoczesność - zamieszkaj na osiedlu twoje ogrody Szczecinek, ul. Polna. Szukasz mieszkania, do którego możesz wprowadzić się od razu - bez.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Zielona

Szczecinek,zachodniopomorskie

279 000 zł55 m² 5 060,77 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Szczecinek - ul. Zielona | 2 pokoje | parter | 55,13 m2 | piwnica Na sprzedaż przestronne, 2-pokojowe mieszkanie o pow. 55,13 m2, położone na parterze budynku przy ul. Zielonej w Szczecinku.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

270 000 zł37 m² 7 287,45 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1974

2-pokojowe mieszkanie z balkonem 37,05 m spokojna okolica Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 37,05 m , idealne dla pary, singla lub jako inwestycja pod wynajem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Budowlanych

Szczecinek,zachodniopomorskie

305 000 zł50 m² 6 051,59 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1989

Szczecinek, ul. Budowlanych - 2 pokoje | 1 piętro | loggia Na sprzedaż lokal mieszkalny o powierzchni 50,40 m2, położony na 1 piętrze w czteropiętrowym bloku mieszkalnym. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem, ul. Ziemowita

Szczecinek,zachodniopomorskie

640 000 zł110 m² 5 818,18 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:197 m²

- rezerwacja - Oferujemy do sprzedaży dom, położony w środku zabudowy szeregowej, przy ulicy Ziemowita - w doskonałej lokalizacji do życia w naszym mieście. Niedaleko szczecineckiego.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

420 000 zł90 m² 4 668,74 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1935

Na sprzedaż przestronne i klimatyczne 3 pokojowe mieszkanie o powierzchni 89,96 m , położone na 1. piętrze zadbanej kamienicy przy ulicy Boh.Warszawy 22 w Szczecinku. Mieszkanie.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Słowiańska

Szczecinek,zachodniopomorskie

225 000 zł43 m² 5 254,55 zł/m²

 

Piętro:parter/2

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 42,82 m , położone na parterze w zadbanym budynku przy ul. Słowiańskiej w Szczecinku. Lokal stanowi doskonałą propozycję zarówno dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Jeziorna

Szczecinek,zachodniopomorskie

250 000 zł40 m² 6 256,26 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

2 pokojowej mieszkanie blisko centrum na pierwszym piętrze. Szczecinek, ul. Jeziorna. Na sprzedaż oferujemy mieszkanie o powierzchni 39,96 m2, położone na 1. piętrze bloku mieszkalnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z miejscem parkingowym, ul. Rzeczna

Szczecinek,zachodniopomorskie

425 000 zł60 m² 7 095,16 zł/m²

 

Piętro:3/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:-

- rezerwacja - Atrakcyjne, przestronne mieszkanie, z widokiem z balkonu na rzekę Niezdobna, położone przy ulicy Rzecznej w Szczecinku, poleca się na sprzedaż. Mieszkanie po kapitalnym.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Biurowiec, ul. Pilska

Szczecinek,zachodniopomorskie

999 000 zł955 m² 1 046,54 zł/m²

 

Rodzaj budynku:biurowiec

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:4 151 m²

Pamiętaj, wynagrodzenie biura remax na tropie pokrywa wyłącznie strona sprzedająca "przestrzeń, która pracuje na Twój sukces sprawdź ofertę hali produkcyjno-magazynowej!" Zapraszam do zapoznania się.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Apartament z garażem, ul. Kaszubska

Szczecinek,zachodniopomorskie

825 000 zł107 m² 7 710,28 zł/m²

 

Piętro:parter/5

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2020

-sprzedane - Zamieszkaj na nowym zamkniętym osiedlu moderno. Oto nowoczesny apartament, wykończony i urządzony w wysokim standardzie. Wyjątkowa przestrzeń! Jego powierzchnia to aż 107 m2!.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł38 m² 5 757,66 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Idealne 100% finansowania centrum miasta, ul. Wyszyńskiego. Na sprzedaż dwupokojowe mieszkanie położone w samym sercu miasta, przy ul. Wyszyńskiego. To doskonała propozycja zarówno do.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł62 m² 4 042,21 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1987

3-pokojowe mieszkanie do własnej aranżacji - ul. Karlińska, osiedle Zachód w Szczecinku. Szukasz mieszkania, które możesz urządzić dokładnie tak, jak chcesz? Ta oferta daje taką możliwość.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący, ul. Kwiatowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

295 000 zł104 m² 2 836,54 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:616 m²

Dom jednorodzinny wolnostojący w atrakcyjnej lokalizacji. Szczecinek, ul. Kwiatowa Na sprzedaż dom wolnostojący o powierzchni całkowitej ok. 104 m2 oraz powierzchni użytkowej ok. 83,40 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z garażem, ul. Rybacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

319 000 zł53 m² 5 973,78 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa niższa cena - 319 000 zł! Mieszkanie 53,4 m2 na sprzedaż - 1 piętro, gotowe do zamieszkania, z klimatyzacją. Szczecinek, ul. Rybacka. Oferujemy na sprzedaż zadbane i funkcjonalne.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

210 000 zł34 m² 6 176,47 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż funkcjonalne i przyjemnie przestronne mieszkanie o powierzchni 34 m , położone na 2. piętrze w budynku przy ul. Połczyńskiej w Szczecinku. To propozycja dla osób.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Budynek użytkowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 200 000 zł240 m² 5 000 zł/m²

 

Rodzaj budynku:obiekt handlowo-usługowy

 

Przeznaczenie:usługowe

 

Powierzchnia działki:1 000 m²

Na sprzedaż bardzo dobrze prosperujący warsztat samochodowy. Warsztat obecnie jest w najmie , bardzo dobra inwestycja! Budynek wielkości 240 m2 umieszczony na działce 1000 m2 z możliwością.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal użytkowy, ul. Kościuszki

Szczecinek,zachodniopomorskie

222 156 zł120 m² 1 845 zł/m²

 

Przeznaczenie:-

 

Pomieszczenia:7

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Lokal użytkowy W atrakcyjnej lokalizacji. Szczecinek ul. Kościuszki. Cena brutto z podatkiem vat. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży położony w podpiwniczeniu lokal.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie

Szczecinek,zachodniopomorskie

145 000 zł29 m² 5 039,97 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:1985

Prezentujemy na sprzedaż przestronną i funkcjonalną kawalerkę zlokalizowaną na 4. piętrze zadbanego budynku w ścisłym centrum Szczecinka. Nieruchomość wyróżnia się bardzo dobrą.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Willa z garażem, ul. Mickiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

3 990 000 zł522 m² 7 638,85 zł/m²

 

Rodzaj domu:rezydencja

 

Liczba pokoi:13

 

Powierzchnia działki:1 546 m²

Chcesz zainwestować w ponadczasową nieruchomość? Poszukujesz wielopokoleniowej nieruchomości lub siedziby dla swojej firmy? Na sprzedaż wyjątkowa inwestycja przedwojenna architektura.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Lokal handlowy z wejściem od ulicy, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

46,15 zł/m²130 m² 6 000 zł

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Pomieszczenia:2

 

Parking:parking publiczny / na ulicy

Do wydzierżawienia w centrum miasta lokal użytkowy dwupoziomowy przy ul. Boh.Warszawy 43 po sklepie RTV AGD MAX ELEKTRO. Na parterze jest sala sprzedaży (ok 50 m2),biuro,wc oraz garaż jako magazyn.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z garażem

Szczecinek,zachodniopomorskie

615 000 zł139 m² 4 424,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:1 520 m²

-rezerwacja- przedmiotem sprzedaży jest nieruchomość gruntowa położona w Szczecinku przy ulicy Bukowej 15, działko nr 21 oraz 434/1 o łączniej powierzchni 1520 m2, zabudowana domem.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Mieszkanie z aneksem, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

245 000 zł28 m² 8 697,20 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż piękne mieszkanie o powierzchni 28,17 m2. Nieruchomość zlokalizowana jest na 2-gim piętrze 3-piętrowego budynku przy ul. Myśliwskiej w Szczecinku. Mieszkanie po generalnym.