dowolna

Ogłoszenia nieruchomości Szczecinek

126 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

126 ogłoszeń

Mieszkanie Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

180 000 zł31,21 m² 6 376,16 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Kawalerka 1 piętro centrum Szczecinka Małe, tanie mieszkanie w centrum Szczecinka- idealne na start lub pod inwestycje. Cena 180 000. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży.

Szczegóły ogłoszenia

Działka inwestycyjna, ul. Myśliwska

Szczecinek,zachodniopomorskie

389 000 zł687 m² 566,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną lub usługową. Blisko centrum, parku I jeziora. Bardzo dobra lokalizacja - szczecinek ul. Myśliwska. Oferujemy na sprzedaż ogrodzoną działkę nr 235/1.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

649 000 zł2 518 m² 257,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie! duża działka budowlana przy jeziorze trzesiecko. Szczecinek ul. Żeglarska. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 2 działek budowlanych nr 371/1.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z aneksem

Szczecinek,zachodniopomorskie

188 000 zł28,95 m² 6 493,96 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Na sprzedaż atrakcyjna, funkcjonalna kawalerka o powierzchni 28,95 m , zlokalizowana na IV piętrze przy ul. Mierosławskiego. Mieszkanie odświeżone, przygotowane do wprowadzenia idealne zarówno.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

Dom z garażem

Szczecinek,zachodniopomorskie

2 500 000 zł173,65 m² 14 396,78 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:17 697 m²

Spełnij marzenie Swojej Rodziny- nowy dom z prywatnym stawem i dużą działką. Ta niezwykła posiadłość położona jest na działce oznaczonej numerem 182 / 1 o powierzchni 1,76 hektara.

Szczegóły ogłoszenia

Działka przemysłowa Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

892 600 zł17 852 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta w sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Szczecinku. Wjazd na działkę odbywa się bezpośrednio z drogi krajowej nr 11.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

209 000 zł46,79 m² 4 466,77 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1986

Na sprzedaż oferujemy przytulne mieszkanie o powierzchni 46,79 m , zlokalizowane na czwartym piętrze budynku przy ul. Mierosławskiego w Szczecinku. Lokal składa się z dwóch pokoi,.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. 1-go Maja

Szczecinek,zachodniopomorskie

3 800 000 zł520 m² 7 307,69 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:handlowo-usługowe

 

Powierzchnia działki:1 344 m²

Na sprzedaż funkcjonujący kompleks noclegowy z zapleczem mieszkalnym, położony przy ul. 1 maja w Szczecinku. Nieruchomość stanowi gotową i uporządkowaną bazę do prowadzenia.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Wypoczynkowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 000 zł312,10 m² 4 806,15 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:3 689 m²

Na sprzedaż dom wolnostojący z 2010 roku - przestrzeń i spokój! Przestronny, trzypoziomowy dom w spokojnej okolicy na skraju miasta - idealny dla dużej rodziny lub dwóch pokoleń!.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Mariacka

Szczecinek,zachodniopomorskie

289 000 zł50,40 m² 5 734,13 zł/m²

 

Piętro:2/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1961

Nowa niższa cena - 289000zł! 2 pokojowe mieszkanie na 2 piętrze. Ścisłe centrum miasta. Szczecinek, ul. Mariacka. (cena do negocjacji). Lokalizacja: budynek administrowany przez Szczecinecką.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 3-pokojowy, ul. Narutowicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

610 000 zł62,79 m² 9 714,92 zł/m²

 

Piętro:2/4

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:2022

Apartament, którego szukasz. Jeśli marzysz o wnętrzu, które łączy nowoczesność, elegancję i funkcjonalność właśnie je znalazłaś/eś. Na sprzedaż wyjątkowy apartament zlokalizowany.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

309 000 zł53,20 m² 5 808,27 zł/m²

 

Piętro:1/3

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1930

Rezerwacja! Oferujemy na sprzedaż piękne, dwupokojowe mieszkanie na pierwszym piętrze o powierzchni 53,2 m . Mieszkanie jest ładnie zaaranżowane i po remoncie, co czyni je gotowym do.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

699 000 zł143,35 m² 4 876,18 zł/m²

 

Piętro:parter/1

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:1910

Lokal mieszkalny o powierzchni 143.35m2, położony na parterze w budynku wielomieszkaniowym, niemal w samym centrum miasta. Pierwotnie mieszkanie składało się z 5 pokoi , kuchni,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z ogródkiem, ul. Akacjowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

350 000 zł71,20 m² 4 915,73 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż mieszkanie bezczynszowe zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Akacjowej, stanowiące całą górę domu. Budynek jest ocieplony, posiada całkowicie wymieniony dach, a w 2021 roku.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 999 000 zł539,26 m² 3 706,93 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:10

 

Powierzchnia działki:19 400 m²

Siedlisko, agroturystyka, gospodarstwo, lasy, jezioro. Mam przyjemność zaprezentować nieruchomość z dużym potencjałem, która jest zlokalizowana wśród jezior i lasów w miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe

Szczecinek,zachodniopomorskie

279 000 zł51,20 m² 5 449,22 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1984

Na sprzedaż mieszkanie o powierzchni 51.20m2 położone przy ulicy Gabriela Narutowicza w Szczecinku. Przestronny salon z balkonem sprawdzi się idealnie do spędzania wolnej chwili.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 699 000 zł400 m² 4 247,50 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:8

 

Powierzchnia działki:2 530 m²

Przestronny dom z dużą działką, 2 jeziora, las, fotowoltaika, garaż na kampera. Szukasz domu, który łączy komfort codziennego życia, nowoczesne rozwiązania techniczne oraz bliskość natury,.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Sienkiewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

599 000 zł150 m² 3 993,33 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:450 m²

Na sprzedaż wyjątkowe, bezczynszowe mieszkanie położone na parterze domu dwurodzinnego w spokojnej i zielonej okolicy domków jednorodzinnych przy ul. Sienkiewicza w Szczecinku. -.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie z garażem, ul. Artyleryjska

Szczecinek,zachodniopomorskie

469 000 zł106,06 m² 4 422,03 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1999

Zapraszam do poznania wyjątkowego mieszkania o powierzchni 106,06 m , które przeszło kapitalny remont i zostało zaprojektowane z dbałością o każdy detal. To miejsce łączy.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z tarasem, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 300 000 zł231,40 m² 5 617,98 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:2 700 m²

Na sprzedaż malowniczo położony dom - przestrzeń i bliskość natury! Marzysz o miejscu, które zapewni Ci spokój, bliskość natury i jednocześnie dogodną komunikację z centrum.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 5-pokojowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

548 000 zł135,10 m² 4 056,25 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:5

 

Rok budowy:2006

W tym mieszkaniu poczujesz się jak w domu jednorodzinnym! Na sprzedaż oferuję przestronne, dwupoziomowe mieszkanie o powierzchni 135,10 m2, zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Kopernika. To.

Szczegóły ogłoszenia

262 000 zł50,60 m² 5 177,87 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:-

Nowa cena! Informacje ogólne: mieszkanie w malowniczym Szczecinku, przy ulicy Karlińskiej, w jednym z bloków, po renowacji elewacji, co sprawia, że prezentuje się nowocześnie.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Koszalińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

185 000 zł36,19 m² 5 111,91 zł/m²

 

Piętro:4/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1980

Na sprzedaż funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 36,19 m , położone na 4. piętrze w ocieplonym bloku, w samym centrum miasta. bardzo dobry, rozkładowy układ do każdego.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

77 400 zł1 548 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone pod szczecinkiem, w pięknym otoczeniu, pod lasem, ok. 500 M od jezioro wilczkowo. Janowo, obr. Mosina, gmina szczecinek. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

519 000 zł92,15 m² 5 632,12 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:348 m²

Budynek W zabudowie szeregowej parsęcko, 1km od granicy szczecinka. Cena 519.000zł brutto z podatkiem VAT. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży budynek w zabudowie szeregowej.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Tokarzewskiego-Karaszewicza

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 850 000 zł248 m² 7 459,68 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:923 m²

Dom jednorodzinny w atrakcyjnej części miasta, wysoki standard wykonania. Szczecinek, ul. gen. M. Tokarzewskiego - Karaszewicza Wyjątkowy dom wolnostojący w otoczeniu zieleni - komfort, estetyka.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 3-pokojowe, ul. Boh. Warszawy

Szczecinek,zachodniopomorskie

419 900 zł86,83 m² 4 835,89 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1939

Piękne mieszkanie przy deptaku - centrum szczecinka! - Szczecinek, ul. Bohaterów Warszawy. - powierzchnia mieszkania: 86,83 m2. - 1. piętro | 3 pokoje + kuchnia + łazienka + przedpokój. - dodatkowo.

Szczegóły ogłoszenia

160 000 zł89 m² 1 797,75 zł/m²

 

Piętro:1/2

 

Liczba pokoi:3

 

Rok budowy:1905

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 3, zlokalizowany na I piętrze budynku mieszkalnego. Nieruchomość o nr ew. 14/27, obręb 0019, szczecinek zabudowana jest czterolokalowym.

Szczegóły ogłoszenia

105 000 zł47,70 m² 2 201,26 zł/m²

 

Piętro:2/2

 

Liczba pokoi:1

 

Rok budowy:-

Przedmiotem sprzedaży jest lokal mieszkalny nr 4 położony na poddaszu (III kondygnacja) budynku mieszkalnego, przy ul. Warcisława IV 53/4 w Szczecinku. Nieruchomość o nr ew. 14/29, obręb.

Szczegóły ogłoszenia

Apartament 2-pokojowy, ul. Karlińska

Szczecinek,zachodniopomorskie

475 000 zł49,57 m² 9 582,41 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:2020

Komfortowe mieszkanie przy parku w nowym budownictwie. Szczecinek, ul. Karlińska. Parter. Na sprzedaż, gotowe do zamieszkania mieszkanie w nowym budynku "klonowy Zakątek" - nowoczesny budynek.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie 2-pokojowe, ul. Armii Krajowej

Szczecinek,zachodniopomorskie

239 000 zł37,65 m² 6 347,94 zł/m²

 

Piętro:parter/4

 

Liczba pokoi:2

 

Rok budowy:1970

Na sprzedaż oferuję przytulne i funkcjonalne mieszkanie położone w Szczecinku przy ul. Armii Krajowej. Lokal o powierzchni 37,65 m usytuowany jest na parterze i składa się.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 zł49,20 m² 30,49 zł/m²

 

Piętro:1/1

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Do wynajęcia posiadamy lokal mieszkalny położony na I piętrze w bloku typu 'koszarowiec' przy ul. Słowiańskiej. Mieszkanie o powierzchni 49,2 m2, składa się z: - dwóch pokoi.

Szczegóły ogłoszenia

Rynek pierwotny

Dom szeregowy Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

438 900 zł71,55 m² 6 134,17 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom szeregowy

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:148 m²

Nowe domy szeregowe W atrakcyjnej lokalizacji! W parsęcku, położone blisko granicy szczecinka. Kupujący nie płaci 2% pcc. Oferujemy do sprzedaży szeregowce zlokalizowane na nowo powstającym.

Szczegóły ogłoszenia

Budynek użytkowy, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

950 000 zł490 m² 1 938,78 zł/m²

 

Rodzaj budynku:-

 

Przeznaczenie:produkcyjno-magazynowe

 

Powierzchnia działki:1 275 m²

Budynek produkcyjno - usługowy w Szczecinku. Ul. Warcisława IV. Na sprzedaż funkcjonalny budynek produkcyjno-usługowy z zapleczem biurowo-socjalnym, o łącznej powierzchni ok. 490 m2,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie umeblowane, ul. Wyszyńskiego

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 500 zł40 m² 37,50 zł/m²

 

Piętro:3/3

 

Liczba pokoi:2

 

Umeblowane:tak

Oferuję do wynajęcia funkcjonalne i zadbane mieszkanie o powierzchni 40 m , zlokalizowane w Szczecinku przy ul. Wyszyńskiego, na czwartym piętrze budynku mieszkalnego. Lokal składa.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Artyleryjska

Szczecinek,zachodniopomorskie

890 000 zł356,78 m² 2 494,53 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:965 m²

Na sprzedaż dom jednorodzinny Szczecinek, ul. Artyleryjska Na sprzedaż przestronny, wolnostojący dom jednorodzinny o łącznej powierzchni 356,78 m , położony w Szczecinku przy ul.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Dąbrowskiej

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 050 000 zł182 m² 5 439,56 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:691 m²

Szukasz komfortowego i funkcjonalnego domu dla swojej rodziny? Ta nieruchomość spełni Twoje oczekiwania! Szczecineckie Biuro Nieruchomości 5 Gwiazdek, zaprasza do zapoznania się z ofertą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Cieślaka

Szczecinek,zachodniopomorskie

440 000 zł6 336 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka w centralnej części Szczecinka, tuż przy drodze krajowej nr 11. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 336 m .Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

Dom z garażem, ul. Obrońców Westerplatte

Szczecinek,zachodniopomorskie

1 490 000 zł273 m² 5 457,88 zł/m²

 

Rodzaj domu:-

 

Liczba pokoi:4

 

Powierzchnia działki:1 993 m²

Nowa niższa cena - 1.490.000zł Na sprzedaż dom wolnostojący na spokojnym osiedlu, na 20 arowej działce. Ul. Obrońców Westerplatte. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży przestronnego,.

Szczegóły ogłoszenia

Mieszkanie dwupoziomowe, ul. Kopernika

Szczecinek,zachodniopomorskie

495 000 zł75,10 m² 6 591,21 zł/m²

 

Piętro:1/4

 

Liczba pokoi:4

 

Rok budowy:1979

Na sprzedaż mieszkanie znajdujące się na pierwszym piętrze! zlokalizowane w centrum Szczecinka przy ul. Kopernika. Mieszkanie jest po remoncie, kuchnia nowa jest w pełni wykończona.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Brzegowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

265 000 zł1 264 m² 209,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowalna położona przy jeziorze Trzesiecko Szczecinek, ul. Brzegowa Działka nr 372/11 | Powierzchnia: 1264 m2 | Dostęp do jeziora Trzesiecko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.