dowolna

Działki Szczecinek – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek

23 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

23 ogłoszenia

Ogłoszenia wyróżnione

1 300 000 zł3 249,04 m² 400,12 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Na sprzedaż nieruchomość gruntowa w centrum Szczecinka o powierzchni 3249,04 m 2. W granicach nieruchomości dwupiętrowa kamienica ( trzy niezależne mieszkania o powierzchni 120.

Szczegóły ogłoszenia

598 600 zł1 640 m² 365 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana, linia brzegowa, szczecinek, 1640m2. Wyjątkowa działka z udziałami w zalesionej działce z bezpośrednim dostępem do jeziora Trzesiecko. Bardzo dobre warunki glebowe!.

Szczegóły ogłoszenia

Lista ogłoszeń

77 400 zł1 548 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone pod szczecinkiem, w pięknym otoczeniu, pod lasem, ok. 500 M od jezioro wilczkowo. Janowo, obr. Mosina, gmina szczecinek. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane,.

Szczegóły ogłoszenia

225 000 zł1 500 m² 150 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W szczecinku W poszukiwanej lokalizacji. Oferujemy do sprzedaży działki budowlane położone w Szczecinku, w obrębie Trzesieka. W aktualnym planie.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach

265 000 zł1 264 m² 209,65 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka budowalna położona przy jeziorze Trzesiecko Szczecinek, ul. Brzegowa Działka nr 372/11 | Powierzchnia: 1264 m2 | Dostęp do jeziora Trzesiecko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

750 000 zł1 823 m² 411,41 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka Z rozpoczętą budową I pięknym widokiem. Szczecinek, ul. Tulipanowa. Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 1823 m2, o wymiarach ok. 38m x 48m, z rozpoczętą.

Szczegóły ogłoszenia

1 800 zł1 314 m² 1,37 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Pkp S.A. Oddział Gospodarowania Nieruchomościami w Poznaniu oferuje Państwu do najmu grunt o pow. 1314 m2 usytuowany w miejscowości Szczecinek Czynsz najmu 1 800,00zł/m-c/netto do.

Szczegóły ogłoszenia

77 800 zł707 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Marcelin gm. Szczecinek. Kompleks działek budowlanych. Oferujemy na sprzedaż kompleks działek budowlanych położonych pod Szczecinkiem, w obr. Marcelin, przy drodze asfaltowej prowadzącej do m.

Szczegóły ogłoszenia

96 900 zł1 070 m² 90,56 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferuję na sprzedaż działkę budowlaną o powierzchni 1070 m , położoną w spokojnej i rozwijającej się okolicy Szczecinka. Działka znajduje się w kompleksie nowo.

Szczegóły ogłoszenia

85 000 zł451 m² 188,47 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowalna położona blisko jeziora Trzesiecko Szczecinek, ul. Brzegowa Działka nr 372/5 | Powierzchnia: 451 m2 | blisko jeziora Trzesiecko Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana.

Szczegóły ogłoszenia

655 000 zł3 198 m² 204,82 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena! unikat! uzbrojona działka budowlana Z linią brzegową jeziora wielimie. Marcelin gm. Szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Bezpośredni dostęp do jeziora | Linia brzegowa ok.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł6 336 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Nieruchomość w nowej cenie! Duża działka w centralnej części Szczecinka, tuż przy drodze krajowej nr 11. Nieruchomość obejmuje działkę o powierzchni 6 336 m .Na ogrodzonym.

Szczegóły ogłoszenia

399 000 zł2 892 m² 137,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Uzbrojona działka budowlana Z bezpośrednim dostępem do jeziora wielimie. Marcelin gm. Szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej W szczecinku. Oferujemy do sprzedaży działkę budowlaną nr.

Szczegóły ogłoszenia

389 000 zł687 m² 566,23 zł/m²

 

Rodzaj działki:inwestycyjna

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka pod zabudowę wielorodzinną lub usługową. Blisko centrum, parku I jeziora. Bardzo dobra lokalizacja - szczecinek ul. Myśliwska. Oferujemy na sprzedaż ogrodzoną działkę nr 235/1.

Szczegóły ogłoszenia

3 002 000 zł16 192 m² 185,40 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie.

Szczegóły ogłoszenia

114 000 zł911 m² 125,14 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowe niższe ceny! uzbrojone działki budowlane przy jeziorze wielimie, część działek posiada bezpośredni dostęp do jeziora. Obręb marcelin, szczecinek, przedłużenie ulicy rybackiej. Oferujemy do.

Szczegóły ogłoszenia

495 000 zł2 383 m² 207,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka produkcyjna/usługowa\magazynowa. Szczecinek, ul. Pilska. Na sprzedaż nieruchomość o łącznej powierzchni 2383 m2, składająca się z dwóch działek ewidencyjnych nr 70 i 71,.

Szczegóły ogłoszenia

440 000 zł6 336 m² 69,44 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Atrakcyjna działka o pow. 6336m2 W centrum szczecinka Polecam na sprzedaż działkę o pow. 6336m2 położoną w Szczecinku, tuż przy drodze krajowej nr 11. Na ogrodzonym terenie mieści.

Szczegóły ogłoszenia

800 000 zł7 862 m² 101,76 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:trójkąt

Na sprzedaż działka gruntu o powierzchni 7862 m 2 położona w Szczecinku, w bezpośrednim sąsiedztwie drogi krajowej dk 11. Działka w kształcie trójkąta. Dojazd od ulicy.

Szczegóły ogłoszenia

550 000 zł21 423 m² 25,67 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Szczegóły ogłoszenia

649 000 zł2 518 m² 257,74 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Unikatowe położenie! duża działka budowlana przy jeziorze trzesiecko. Szczecinek ul. Żeglarska. Oferujemy na sprzedaż nieruchomość składającą się z 2 działek budowlanych nr 371/1.

Szczegóły ogłoszenia

Dzwonek

Powiadom mnie
o nowych ogłoszeniach.

892 600 zł17 852 m² 50 zł/m²

 

Rodzaj działki:przemysłowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Nieruchomość znajduje się w północnej części miasta w sąsiedztwie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Szczecinku. Wjazd na działkę odbywa się bezpośrednio z drogi krajowej nr 11.

Szczegóły ogłoszenia

77 000 zł707 m² 108,91 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Oferta dodana za pomocą Multiportalu bebroker niepowtarzalna okazja! Marcelin, gm. Szczecinek wyjątkowe miejsce na Twój dom Na sprzedaż dostępny jest kompleks starannie wydzielonych działek budowlanych.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w pobliżu

108 500 zł986 m² 110,04 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szczecinek +1 km

159 000 zł39 751 m² 4 zł/m²

 

Rodzaj działki:siedliskowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Nowa niższa cena - 159 000 zł! działka rolna - siedliskowa Z własnym stawem! marcelin gm. Szczecinek. Oferujemy na sprzedaż działkę rolną (siedliskową) nr 178/18 o pow. 3,9751 ha,.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szczecinek +1 km

120 000 zł1 003 m² 119,64 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działki budowlane na sprzedaż - marcelin, gm. Szczecinek. Na sprzedaż działki budowlane (w trakcie podziału geodezyjnego) położone w miejscowości Marcelin, gmina Szczecinek. Atrakcyjna.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szczecinek +1 km

70 000 zł1 076 m² 65,06 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Wybuduj dom tuż obok miasta Szczecinek, gdzie będziesz mógł na co dzień cieszyć się ciszą, spokojem oraz okolicą pełną zieleni. Oto działki budowlane położone zaledwie 2 km od granicy.

Szczegóły ogłoszenia

Pasuje w 98%

Szczecinek +1 km

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Żeglarska

Szczecinek,zachodniopomorskie

2 200 000 zł12 400 m² 177,42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Duża działka budowlana nad jeziorem Trzesiecko Szczecinek, ul. Żeglarska Na sprzedaż atrakcyjna działka budowlana o powierzchni 12 400 m , położona bezpośrednio nad jeziorem Trzesiecko,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

289 380 zł14 469 m² 20 zł/m²

 

Rodzaj działki:inna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Przedstawiam ofertę sprzedaży działki położonej w miejscowości Nowe Koprzywno, w gminie Barwice, powiat szczecinecki, województwo zachodniopomorskie. Opis nieruchomości: oferta dotyczy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Wypoczynkowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

179 000 zł1 504 m² 119,02 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działka budowlana - szczecinek, trzesieka, ul. Wypoczynkowa. Powierzchnia: 1504 m2 | Media przy działce | Pożądana lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana nr 6/9 o pow. 1504 m2 w świetnej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Cicha

Szczecinek,zachodniopomorskie

249 000 zł2 048 m² 121,58 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena - 249 000 zł! działka budowlana - szczecinek, trzesieka, ul. Cicha. Powierzchnia: 2048 m2 | Media przy działce | Pożądana lokalizacja Na sprzedaż działka budowlana nr 5/19 o pow.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Akacjowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

109 000 zł1 476 m² 73,85 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:trapez

Nowa niższa cena - 109 000 zł! działka budowlana na świątkach. Szczecinek ul. Akacjowa. Na sprzedaż działka budowlana nr 2/4 o pow. 1476 m2, położona w prestiżowej dzielnicy Szczecinka,.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

990 000 zł13 613 m² 72,72 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:nieregularny

Działka inwestycyjna - szczecinek, trzesieka, ul. Spacerowa. duża działka 1,3613 ha. pod zabudowę wolnostojącą lub bliźniaczą. pełne media w drodze Na sprzedaż działka budowlana nr 360/7.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Spacerowa

Szczecinek,zachodniopomorskie

80 180 zł844 m² 95 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:-

 

Kształt:prostokąt

Działki budowlane położone W szczecinku przy ul. Spacerowej. Oferujemy na sprzedaż działki budowlane, które zostaną wydzielone z działki nr 360/7, położone w obr. Trzesieka, przy.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna, ul. Czarnobór

Szczecinek,zachodniopomorskie

220 000 zł23 534 m² 9,35 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Czarnobór - 2,3534 ha - nad jeziorem leśne. Pięknie położona działka (tereny sportu i rekreacji) położona w granicach administracyjnych miasta Szczecinka w sąsiedztwie miejscowości.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

3 972 900 zł9 528 m² 416,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego informuje że w siedzibie Starostwa Powiatowego w Szczecinku przy ul. Warcisława IV 16, na stronie internetowej oraz w Biuletynie Informacji Publicznej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka, ul. Warcisława IV

Szczecinek,zachodniopomorskie

600 000 zł21 423 m² 28,01 zł/m²

 

 

 

Szczecinek,zachodniopomorskie

11 000 000 zł383 570 m² 28,68 zł/m²

 

Rodzaj działki:-

 

Dojazd:-

 

Kształt:-

Zarząd powiatu szczecineckiego ogłasza trzeci przetarg ustny nieograniczony na sprzedaż prawa własności nieruchomości niezabudowanej, stanowiącej własność Powiatu Szczecineckiego, położonej.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana przy lesie, ul. Trzesiecka

Szczecinek,zachodniopomorskie

247 120 zł3 088 m² 80,03 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej o łącznej pow. 3088 m2, położone na obrzeżach Szczecinka ul. Trzesiecka przy głównej drodze blisko zabudowań jednorodzinnych, lasów i jeziora Trzesiecko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka budowlana, ul. Trzesiecka

Szczecinek,zachodniopomorskie

254 080 zł3 176 m² 80 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Sprzedaż działki budowlanej o łącznej pow. 3176 m2, położone na obrzeżach Szczecinka ul. Trzesiecka przy głównej drodze blisko zabudowań jednorodzinnych, lasów i jeziora Trzesiecko.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Działka komercyjna uzbrojona Szczecinek

Szczecinek,zachodniopomorskie

325 013 zł1 087 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:usługowa

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:-

Działka usługowo-przemysłowa 1 087 m na sprzedaż bezpośrednio od właściciela! Lokalizacja: marcelin, obręb 0115, gmina Szczecinek Powierzchnia: 1 087 m Numer działki: 216/40 Cena: 299 zł/m.

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij